Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen keresztnév illik a...

Milyen keresztnév illik a Zsiga vezetéknévhez? Fiú lány is érdekel! Sajnos nem találok semmi hozzáillőt, a rövid nevek tetszenek Soma, Milán, Szonja, Mia de úgy érzem nem illenek hozzá, túl rövid lesz az egész név.

Figyelt kérdés
2011. szept. 5. 10:47
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
54%

Petra, Zoé, Hanga, Léna, Lara, Dalma

a Milán szerintem aranyos és illik is a Zsiga névhez

Dávid, Barna, Áron, Ákos

2012. jún. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
81%

Zsiga Bence

Zsiga Enikő

2012. okt. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
71%

Szerintem a Zsiga keresztnévhez tényleg jobb a több betűs, főleg komolyabb név. A Zsiga vezetéknév (a becézett forma miatt) mókás, tehát "komolyítani" kell a hangzást. A Milán jól hangzik. Találtam néhány jó tippet a válaszok között, szintem egy Melinda (ne Linda), Éva (rövid), Kristóf, Richárd, Márk ...

További jó tépelődést!

2012. nov. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
64%

Zsiga Kinga

Zsiga Zita

2013. febr. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
37%

Zsiga Fanni Mia,ha már úgyis tetszik a Mia név,Szerintem aranyos. Kicsit modern,nem mindennapi,de mégsem "csicsás". :)Először a Zsiga Szófia Mia jutott eszembe,de aztán kicsit belegondolva a SzóFIA MIA,nem a legjobb egymás mellett.Fia-Mia... :) De a "Fanni Mia" már jobb párosítás. Szerintem elég jól néz ki a "Zsiga Dorottya",mert ehhez a vezetéknévhez jobban passzolnak a hosszú keresztnevek,vagy ha kettő utónév van az sem rossz. Zsiga Kitti Maya vagy Zsiga Kiara Maya?

A fiúk...

Zsiga Marcell? (hosszú,ezért jól hangzik)

Zsiga Milán Botond

Zsiga Martin Brendon?

2013. okt. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
52%
Zsuga.
2013. nov. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
93%
Zsiga Milán :)
2013. dec. 24. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%

fiú: Dov,Diegó,Ronel,Viktor,Lionel,Marcell,Aurél,Nyék,Larion,Misel

lány: Leila,Ramira,Emili,Verita,Ivetta,Anilla,Lorina,Norina,Rézi

melyik nevet választottátok?

2015. jan. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
60%
Nekem van két osztálytársam, a nevük Zsiga István és Zsiga Szebasztián. Mondjuk nekem ezek a nevek nem annyira jönnek be, de azért leírtam :)
2015. márc. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
38%
Zsiga Dóri, Zsiga Dorina
2015. ápr. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!