Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért pittyeg pár percenként...

Miért pittyeg pár percenként a bébiőr?

Figyelt kérdés
Angelcare (azt hiszem 401-ünk) van. Halk pity-pity hangot ad ki, elég ritkán, pár percenként. Miért csinálja ezt? Nem a Tik funkcióra gondolok, a hőmérséklet jelző nincs bekapcsolva.
2011. szept. 16. 20:51
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
A szülői egység fel van töltve, a másik is be van dugva, ötletem sincs.
2011. szept. 16. 20:52
 2/17 anonim ***** válasza:
Merül az elem. Cseréld ki, akkor nem fog pittyegni.
2011. szept. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
A szülői tölthető és fel van töltve, a másik meg hálózatra van dugva. Hm???
2011. szept. 16. 20:57
 4/17 anonim ***** válasza:
nézd meg, hogy minden érintkező a helyén van e!
2011. szept. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Melyikre gondolsz? A Tik-et látom itt hintázni és a kisfiamnál is villog. A matrac alatt csúszhatott szét valami?
2011. szept. 16. 21:12
 6/17 anonim ***** válasza:
Lehet. Az enyém mondjuk elemes, és 25x cseréltem elemet, mégis pittyegett és ki volt picit csúszva az egyik lapból az érintkező.
2011. szept. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Most nála is pittyeghet? Nem szeretném, ha felébredne rá, de ugye már alszik és nem ébreszteném fel. Már nagy, de még a bébiőr miatt használjuk és a többi funkciót sem kapcsoltuk ki.
2011. szept. 16. 21:27
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerintem túl érzékenyre van állítva! Nekünk 301-es típus van, de az elején mindig pittyegett, meg riasztott, kellett bő egy hét, mire belőttem az érzékenyéset rajta!
2011. szept. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A pittyegésre tuti nem kel fel, fel sem fogja a hangot és már el is hallgat. Ne izgulj, mormota módban vannak ők ilyenkor. :) Ha meg már nem fontos a légzésfigyelő és nem jöttök rá, miért pittyeg, akkor szerintem kapcsold ki.
2011. szept. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Már 1,5 éve használjuk, de ma jött csak ez elő. Kb. 5-6 percenként 2 halkat pittyen, a leírásban én ilyet nem találok.

Elég rossz alvó a drágám, ezért nem szeretném, ha pittyegne, viszont ha ébred, mert nem találja a cumiját, jobban szeretek minél előbb átmenni hozzá, mert akkor nem ébred fel teljesen és azonnal vissza is alszik.

2011. szept. 16. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!