Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Most 2011-ben hogy van ez a...

Most 2011-ben hogy van ez a gyes, gyed kérdés? MEddig maradhat az anya otthon gyermekével? 1 év gyed + 1 év gyes? Vagy 2 év gyed + 1 év gyes? Le vagyok maradva, köszi az infot!

Figyelt kérdés
2011. szept. 18. 22:58
 1/1 anonim ***** válasza:
2 év gyed és 1 év gyes. Pont ebben a helyzetben vagyok (szeptember 30-űn lesz kétéves a kicsim és megyek vissza dolgozni. A szabadságokat variálták meg egy kicsit, már nem a két év alatt felhalmozódott összes nap jár, hanem egy év + fél év (pl. esetemben: két gyerekem van, tehát 30 nap szabi jár egy évre, én jelenleg másfél évnyi (azaz 45 nap szabit vehetek ki, tehát november 15. lesz az első munkanapom (közalkalmazotti jogviszonyban)
2011. szept. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!