Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Pierre Cardin ps 682-es...

Pierre Cardin ps 682-es babakocsi sportrésze dönthető? Ajánljátok?

Figyelt kérdés

Minden tartozékával vennénk 65-70 körül. Ajánljátok újszülött kórtól? (mózes+hordozó+sportrész)

A lábvége fix?


2011. okt. 11. 16:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%

hordozóba beleizzad a gyerek nagyon(bár most mondjuk tél lesz:D),a mózest szeretjük,sportrészt még nem használjuk,dönthető,de nem 180fokig.

Amúgy recseg ropog,stb..Bár lehet ez a mi hibánk is,mert a gyerek a "rallyzást"szereti(buckás,füves,stb terep,fura,de ott nyugszik meg:D)

Szóval még egyszer lehet nem venném,de így,h megvan azért nem vészes.

2011. okt. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Könnyen kezelhető, szerethető kocsik a Pierre Cardin-ek, de nagyon kicsik. Három hónaposan már nem fért el benne a lányom, a fiam pláne. Nálunk a méret miatt nem vált be, amúgy csak jót mondhatok róla, sokat bír, jól néz ki, könnyű az összecsukás-kinyitás, tényleg minden jó rajta, de nekem 3,8kg-al és 55cm-rel, illetve 4kg-al és 58cm-rel születtek a gyerekeim, nekik kicsi volt.
2011. okt. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

köszi

azóta megtudtam, hogy milyen nehéz a kocsi és a párom nem preferálja...

2011. okt. 12. 07:36
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz????? A Pierre Cardin? Nem láttatok még nehéz babakocsit szerintem.
2011. okt. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nehééééz? A 6 kg-os vázzal? Nem tudom, hogy milyen babakocsit néztetek, de hogy nem a pierre cardin 682-est, az tutifix. Én vasággyal együtt vagyok 48 kg, és röhögve eltolom bárhová a babakocsit, a benne ülő 14 kilós gyerekkel együtt.
2011. okt. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

tényleg csak 6 kiló lenne? még élőben nem néztük, de a neten itt: [link]

azt írja alul 15 kg. Lehet mindennel együtt?

Én hiszek nektek, akkor megnézzük boltban...

És ti mit mondtok nem kicsi a belső fekvő felület?

2011. okt. 13. 10:37
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
Nekem irtó pici, csak ennyi a bajom vele, amúgy klassz kis kocsi lenne. De tényleg pici.
2011. okt. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a mózessel 15 kg,ami ugye a legnehezebb része.Az meg,h kicsi,hát relatív,3500gr,55 centivel született a lányom,most lesz fél éves,kb 70 centi és majdnem 7 kiló...Mi még a mózes részét használjuk,mert elfér benne,De ha nektek 4 kilóval születik gyereketek,és 2 hónapos korára lesz mondjuk 7 kiló,mert gyorsan hízik,akkor valószínű kicsi lesz...De ezt előre nem tudhatod,egyébként amiket láttam mózeseket,ezt elég méretesnek mondanám...
2011. okt. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

KÖszi.

Tehát akkor a mózesrész, gyerekfüggő, hogy meddig jó. A sportrészt akkor még nem használtátok.

Gabka77, a sportrész méretét is kicsinek tartod? neked már nagyobb a gyermeked?

Hétvégén remélem megnézzük, és akkor mérek is...bár még csak a pocakban van a baba, de a babakocsit (a hordozó miatt) előre meg kell venni, nem? Gondolom...

2011. okt. 14. 07:17
 10/13 anonim ***** válasza:
75%

Szia, az első kocsink Pierre Carden volt. A lányom 55cm-re, 3,8kg-al született, talán három hónapig fért el benne kényelmesen, 6 hósan már a sportrész is kicsi volt, ha elaludt, kilógott a lába szegénynek, ekkor vettünk másikat. A Pierre is maradt, kivittük anyuékhoz, hogy ott is legyen kocsi, ha kell, ne cipelgessük mindig a másikat.

A fiam 58cm és 4 kg volt születésekor, az első pillanattól utálta a Pierre Cardent, egyzserűen nem fért el benne, neki muszáj volt nagyobb kocsit venni.

2011. okt. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!