Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit lehetne vinni ezek után...

Mit lehetne vinni ezek után ajándékba szülinapra?

Figyelt kérdés

Azt mondta az anyuka, hogy rengeteg játéka és ruhája van a szülinapos 1 éves kislányának, és ezért nem kérnek semmi újat. Ha mindenképpen szeretnénk vinni valamit, akkor keressünk a játékaink között olyant, amivel a gyerkőc már nem játszik és a kicsi örülne neki.

Nekünk nincs semmi olyanunk, ami annyira épségben maradt, hogy nyugodt szívvel adnánk tovább.

Ilyenkor mi van, mit vihetnénk mégis?


2011. okt. 23. 10:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Nézz szét a vaterán, teszveszen. Ha nem is veszel, de nagyon jó ötleteket tudsz gyűjteni onnan. Nekünk is sokmindenünk van, a fiam a zenélős mesekönyvet imádja nagyon, az is onnan való.
2011. okt. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

> Ha mindenképpen szeretnénk vinni valamit,

Miért akarsz mindenképpen vinni valamit, amikor mindene megvan amire szüksége van? (még több is)

2011. okt. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mindenképpen szeretnénk vinni valamit, mert egy kisgyerek mindig, mindennek örül.
2011. okt. 23. 10:40
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Láttam olyat hogy pelusból készítettek tortát annak a szülők biztos örülnének vagy egy ehető torta azt a baba is élvezné! :)
2011. okt. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

lanyom ennyi idosen ezt imadta:

[link]

mashol toredekeert megveheted

lanyomnak 2 is van es a mai napig jatszik vele sokszor...bar mar mas funcioja van (a jatek babainak hasznalja poharnak )

konyvbol sosem eleg szerintem :) ha meg veszel melle egy konyvet szepen becsomagolod es esetleg teszel melle egy kis nasit (alma/banan chips esetleg) biztos orulne a kislany :)

2011. okt. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

En is voltam ilyen helyzetben.

Mivel tudtam, hogy kb 10-15 felnott vendeg lesz es mivel azt is tudtam, hogy Anyuka nem fog sutni tortat, hanem egyet rendel, igy csinaltam en is egy szulinapos tortat. Nem vittem tulzasba a diszitest, nehogy szebb legyen, mint a rendelos fotorta.

Ehhez meg sutottem egy nagyobb adag sos ropogtatnivalot. Mondjuk ezt elore jeleztem, hogy vinni fogok, ha szeretne es ne rendeljen.

2011. okt. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!