Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Interaktiv kiskutyáról mi a...

Interaktiv kiskutyáról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Én irtam ki a múltkor hogy kiskutyát szeretnénk a lányunknak.Aztán átgondoltuk,Ti is segitettetek,és lebeszéltük magunkat róla.Viszont mivel annyira boldog ha kutyát lát,simogathat,hogy nézegettem a neten,és találtam olyan kiskutyákat,amik olyasmik mintha élnének.Linkelek képet,esetleg van itt olyan anyuka akik vettek a gyerkőcnek?

[link]


[link]


Főleg a samby kutya érdekelne.


2011. okt. 24. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:
hát nem tudom:S mennyi idős a lány? aranyos csak mégsem olyan mint az igazi ://
2011. okt. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem jó egy ilyen dolog. a gyereke szeretik az ilyet.

de ez a márkát megnéztem, én nem adnék egy ilyenért ennyi pénzt ki. szerintem nem a legjobb minöségek közé tartozik.


ha ilyet vennék akkor csak FunReal márka. már vettem pár apró állatot az unokaöcsémnek és unokahugomnak, és ök nem aza vigyázós fajta, söt szerintem nyáron kinti életet élnek a játékok, és simán müködnek, nincsenek eltörve és imádják.

2011. okt. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
18 hónapos lesz 2 hét múlva:-)Karácsonyra szeretnénk neki.A funreál márkát is néztem,csak ott olyan kicsik az állatok.
2011. okt. 24. 20:01
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekünk nincs de a nővérem megvette a legkisebb lányának mind a két kutyát és a bernáthegyi sokkal nagyobb élményt okozott a gyereknek. Készülj fel, hogy játszani fog vele 2napig aztán odébb se teszi. De én is megvenném ha azt gondolnám, hogy örömet okozok neki. Sajnos nem igazi..
2011. okt. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem 2 lányom van, a nagyobbik tavaly kapott karácsonyra egy Samby-t. Eleinte pedig én is azt modtam,hogy soha,mert gagyi biztos, de annyira vágyott rá, és mindenkinek azt híresztelte, hogy neki ilyet hoz a Jézuska, hogy végül az egyik családtagtól megkapták. Élőben egyébként nem is olyan gagyi, nagyon finom, puha bundája van, és tök aranyos, igaz, a vonítása kissé hangos, de én csak nevetek rajta. A gyerekeim imádják, a kisebbik játszik vele gyakrabban, ő most 2 éves.

Szerintem nyugodtan megveheted, nem fogod megbánni, biztos fog tetszeni a kislányodnak!!!


(Emlékszem, gyerekkoromban én is nagyon szerettem volna kutyát, de nem lehetett, ezért mindig arról álmodoztam, hogy legalább egy robot kutyám lehetne, olyan, ami elég élethű. Volt ugyan egy neonsárga tacskóm, ami tudott sétálni, imádtam, nyolcvanas években ki tudja,hol szerezték a szüleim), de hát szegény mégiscsak neonsárga volt...)

2011. okt. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!Az utolsó válaszolótól szeretném megkérdezni,hogy akkor tényleg lehet sétáltatni,illetve kb mekkora ez a kutyus?Nem kicsi nagyon?
2011. okt. 25. 18:07
 7/8 anonim ***** válasza:
A Samby kutya nagyméretű, kb. mint egy macska, nem lehet sétáltatni, mert kb. fél percet sétál. :( A FurReal kutya is nagyobb, a Go-Go my Walking Pup nevű, azt lehet sétáltatni. Viszont ha Samby-t veszel, akkor a nagyobbat, ne a Samby Slurp-ot, vagy Samby Junior-t mert az keveset tud. De a junior meg mint a nagy. A hám rátevésére nem csinál semmit, meg kell az oldalát nyomni, és csóvál meg nyüszít.
2016. aug. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi,màr túl vagyunk rajta,azóta 6éves a lànyom,van igazi kutyàja😳
2016. aug. 21. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!