Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van ehhez hasonló weboldal...

Van ehhez hasonló weboldal ahol nincs pontozósdi?

Figyelt kérdés
2009. máj. 5. 14:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Látom nem vagyok egyedül ezzel a kérdéssel..Téged is lepontoznak?Marhajó akkor.Csak tudnám minek ez az egész akkor.Te hogy vagy vele?
2009. máj. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

csak olyat ismerek, ahol szintén pontozás van, de hátha érdekel azért:

[link]

2009. máj. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Ez a lepontozósdi azért van mert egyes közléskényszeres kis tetvek nem tudják elviselni ha valaki valamit jobban tud náluk besértődnek és lepontoznak mindenkit...
2009. máj. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Felidegel teljesen, mert úgy gondolom, hogy lehet másnak más véleménye attól még nem kell lepontozni.

Nem hasznos válasz? Maximum akkor ha megkérdezem a paprikás krumpli receptjét és valaki azt írja rá: cukorka.

Alapjában véve tetszik ez az oldal, csak ez a sok pontozósdi..

Lehet, hogy csinálok majd én egyet..

2009. máj. 5. 14:20
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem értem, miért zavar a pontozósdi. Én figyelmen kívül hagyom, és mindig megnézem a nem hasznos válaszokat is!
2009. máj. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
a www.hoxa.hu oldalon van fórum meg tudásbázis, ahol sok kismama, anyuka van, - ott lehet kérdezni, nincs pontozósdi
2009. máj. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
egyetértek a 14:26-al.Én is megnézem a nem hasznos válaszokat itt.Miért lovagoltok ezen?Én nem is pontozok,sosem.
2009. máj. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan oldal kell, ahol nincs pontozás, akkor miért zavar, hogy van?

Különben én nem szoktam lepontozni (kivéve az igazán bunkóságból írt válaszokat). Ha valamivel egyetértek, akkor helyeslek, ha nem akkor inkább nem jelzek vissza, vagy szóban javítok.

2009. máj. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem is zavar. A rosszindulat miatt. Sokszor szoktam írni. Pl. minden héten megkérdezik, hogy akkor most 3 óránként vagy igény szerint kell szoptatni? Leírom, hogy igény szerint, erre lepontoznak. Stb.

Már sokszor elhatároztam, hogy nem is válaszolok többet senkinek.

Egyébként a Nők Lapja Nescafé Fórum nagyon jó még. Bár oda már nem léptem be, és nem is tudom van-e pontozás, de a kereső mindig kidobja nekem, és elég jó válaszokat adnak.

2009. máj. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Igen, pont emiatt sokaltam be én is. A rosszindulat miatt. Annyira jellemző a magyarokra, szörnyű!

2009. máj. 6. 07:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!