Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sport babakocsi? Ajánlanátok?

Alinaaa kérdése:

Sport babakocsi? Ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Jó lenne ha: kicsire összerakható, jól lehetne vele közlekedni-könnyen, árilag elfogadható, teljesen dönthető.

Köszi


2011. nov. 4. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:

gondolom nem újszülöttnek kell.

akkor tudom ajánlani a Britax b-mobile, mi ezt vettünk a kombi után mert nagyon nehéz volt a kombink.

Ez telejsen dönthetö, nagyon könnyen lehet vele közlekedni. (a kombink is egy szuper jó kerekü kocsi volt, csak nagyobb kicsit) összecsukni lapra lehet, elég kevés helyet foglal a kocsiban és mindössze 8 kiló.

èn rengeteget kerestem a tökéletes kocsit.

én olyat akartam ami könnyü, lapra csukható és csak 4 kereke van, nincs sehol sem dupla kiskerék, mert szerintem azokkal még nehezebb közlekedni föleg macskakövön, vagy útpatkáról le fel.

Amik ilyen kereküek vagy 9 kiló körül vannak már, vagy nem dönthetöek teljesen.

2011. nov. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Espiro Metro, nagyon jó! ÉN fél éve nyüstölöm, tökéletes!
2011. nov. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

baby design-mini

nagyon szeretjük, mamatálcás, kicsi, kényelmes, könnyű.

2011. nov. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk EasyGo Loop van.Az anix.hu-n megtudod nézni.Könnyen lehet vele közlekedni,kicsire összecsukható,könnyű.Van hozzá:lábzsák,esővédő,télre külön egy betét és vízszintesig dönthető.
2011. nov. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Szerintem végül a Hauck márka mellett fogok dönteni, a Brendonban elég jó árban is vannak:)(shopper,City, Malibu).Esetleg valami negatívum?
2011. nov. 6. 18:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Én írtam az espiro-t. Nekem Hauck pihenőszék van itthon, és kb. annak meg is felel, de elég gagyi. A gomb eléggé akadozik, amivel a háttámlát állítom, pedig igazán nem volt sokat használva. Ez nem jelenti azt, hogy a babakocsi is gyenge, meg kell nézni. Menj el egy boltba, és nézz meg egy drága kocsit, állítgasd, nyomogasd. Majd ezután nézd meg a Hauckot, ha jó, stabil, akkor biztosan jó is lesz.
2011. nov. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!