Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A quinny buzz 3 vagy az ABC...

Dzsazsa kérdése:

A quinny buzz 3 vagy az ABC Design 3 tec babakocsit válasszam?

Figyelt kérdés

Tömegközlekedni nem kell vele, de az autóba jó lenne ha beférne, nem túl nagy a csomagtartó... Cipelni is csak 1 emeletet kell... Jó lenne, ha majd a 2 gyereket is kiszolgálná, nem menne tönkre 1 gyerek után...

A városban sajnos nem mindenhol tökéletesek a járdák, melyik kicsi veszi jobban az akadályokat?


2011. nov. 7. 15:30
 1/5 A kérdező kommentje:
2011. nov. 7. 15:35
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


A Quinny Buzz-nak vannak sajnos "betegségei" amik minden kocsit elérnek :(

Ilyen az, hogy az összecsukást-nyitást segítő hidraulika elromlik, a lábtartó sem bírja sokáig. A feliratok hamar lekopnak. A tolókar, mivel szivacs borítású hamar sérül és úgy már nagyon csúnya :(

A karfa ami a baba előtt van, szintén szivacs borítású...na azt mindegyik pici megrágja :)


Szóval...nekem volt, de nem volt a szívem csücske, nem érte meg a pénzt NEKEM.

Ettől függetlenül másnak lehet, hogy ezekkel a hibákkal együtt is okés a kocsi.


Most Abc design Cobra-m van, nem rég használom, de eddig negatív tapasztalatom nem volt vele.

2011. nov. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha a kettőből kell választani az ABC-t választanám, bár azt is meggondolnám.

Elég szűkösnek tűnik a sportrész, persze a valóságban kéne látni. Viszont mind a kettőnek elég kicsi a kupolája. Ez nem a legjobb.


Cipelni egyiket sem lesz egyszerű, mert az alapsúlyhoz még hozzájön a gyerek és a pelenkázótáska. Emellett még nem vettél semmit.


Ha még nem döntöttél, szerintem menj el egy nagyobb üzletbe, és nézz körül, mert olcsóbban kaphatsz jobban felszerelt, szintén praktikus kocsit. Nem minden a divat.


Nekünk egy Danny Sport 3-as van. Imádom én is és a babám is. Ez sem könnyű, de nem zavar, pedig tömegközlekednem is kell, viszont nem akadok el sehol. Nagy a bevásárlókosara, könnyen irányíthatom. Minden eleme tágas. Mondjuk a sportrészen nem tudom kihajtani a kapaszkodót, csak kivenni, de nem gond. A kocsinkba is elfér - Ford Fusionunk van.

Ás könnyen tisztítható minden eleme. A babámat sokáig a hordozóban etettem, és egy kis vízzel minden lejött.

Minden elemhez van lábzsák, illetve a pelenkázótáska és az esővédő is az árban volt.

2011. nov. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Abc-t mindenképp!!!!A Buzz-nak tényleg vannak betegségei:(
2011. nov. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Abc 3tec. Probaltam mar mindkettot, az Abc sokkal szimpatikusabb volt.
2011. nov. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!