Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tgyás az munkaviszonynak...

Tgyás az munkaviszonynak számít? (Mert a gyed tudom, hogy nem. ) Azt a 2 csajt, akik ilyen témában segíteni tudnak, melyik oldalon lehet elérni?

Figyelt kérdés
(Nem jut eszembe a nevük, így nem tudom, hogy keressek rájuk.)
2009. máj. 8. 08:13
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Itt tudsz kérdezni. A tgyás illetve a gyed is alapesetben munkaviszony alapján járó ellátás. Igazából nem értem, hogy mire vonatkozik a tgyás munkaviszonyra vonatkozó kérdésed. Ha arra, hogy pl. a gyed-hez szükséges biztosítási napok számításánál figyelembe veszik-e, akkor a válasz igen.

2009. máj. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom,hogy amíg otthon vagy a gyerkőccel 3 évig jelen állapotban,mind a 3 év munkaviszonynak számít.Nem igazán értem a kérdésed.Kérdezd meg a munkahelyeden a munkaügyön,ezt biztos meg tudják mondani.
2009. máj. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!