Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hordozókendőt akarok venni....

Hordozókendőt akarok venni. Hogy mondják ezt angolul és meglehet tanulni az internetről is a használatát vagy csak személyesen tanfolyamról?

Figyelt kérdés
Mekkora méretűt vegyek, ha 167 cm vagyok?
2009. máj. 8. 17:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

nekem is van hordozókendőm, igaz, csak kölcsön kaptam, de van hozzá kiskönyv, amiben képekkel is illusztrálják, hogy hogyan kell használni. Ennél többet nem tudok...

2009. máj. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Angolul minden ilyesmit baby carrier-nek hivnak, ezen belul kulonboztetunk meg front carriert (a baba elol a mellkason van, pl. kenguru), back carrier (haton van) es sling-et. Az utobbit nezegesd, ezek kozott vannak a kendok.
2009. máj. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!