Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Szoktatok a zsibvásár...

Anyukák! Szoktatok a zsibvásáron eladni vagy vásárolni? Milyen ez az oldal? Megbízható?

Figyelt kérdés
Itt is letiltják az oldalról bizonyos számú negatív értékelés után az eladót? És valóban ingyenes?
2011. nov. 22. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én vásárolni már több dolgot is vásároltam, szeretem azt az oldalt is. Eladni próbáltam, de hitelesíteni kell már, 200 ft-ot kell átutalni egy általuk megadott bankszámlára, ez egy egyszeri összeg, onnantól bármennyi cuccost eladhatsz. Ha így nézzük már nem is ingyenes, bár szerintem a 200 ft nem sok.
2011. nov. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vásároltam már többször is, nem volt gond.
2011. nov. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én már adta és vettem is.Teljesen megbízható,és tényleg ingyenes (200ft-ot leszámítva) nincs feltöltési díj,és jutalék.
2011. nov. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát ez nagyon jó!:)

Csak jó lenne, ha ismernék többen...

Valahogy népszerűsíteni kellene:)


A vatera már pofátlanság, amit művel....ami eladok, jó része elmegy a feltöltések, kiemelések, és jutalékokkal.

Többé nem rakok fel semmit, a vaterán/tesz-veszen csak vásárolni fogok.


Akkor regisztrálok....

2011. nov. 22. 22:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazad is van, én már nem adok el sem vaterán, sem teszveszen. Zsibvásáron a múlt héten vettem a lányomnak egy kis szoknyát karácsonyra, csak itt találtam, másik oldalakon nem is volt jó árban, annyira felnyomták már az árakat, és csak utoljára néztem meg zsibvásáron. Azóta is áldom az eszem :))
2011. nov. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!