Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért félnek sokan egy szobába...

Miért félnek sokan egy szobába tenni a különböző nemű gyerekeiket?

Figyelt kérdés

Nem provokációnak szánom a kérdést, tényleg érdekel. :)

Sokaktól hallom, hogy a különböző nemű gyerekeiket egészen kicsi, 1-2 éves korban sem szeretnék egy szobában altatni. Mi ennek az oka? Hogy nem tudnának egymással játszani? Vagy hogy "meglátják egymást"? Eddig akitől személyesen hallottam, nem tudta egyikük sem megindokolni.

Vagy egyszerűen csak furának tartjátok már kicsi korban is, konkrét ok nélkül?


2011. nov. 24. 23:41
 1/5 A kérdező kommentje:
Itt most természetesen azokra gondolok, akiknél amúgy nehézséget jelent a külön szoba biztosítása, és ha egyneműek lennének a gyerekek, gond nélkül egybe raknák őket.
2011. nov. 24. 23:43
 2/5 anonim ***** válasza:

szia

az én gyerekeim egy szobában vannak, 2 éves lány és 4 éves fiú. Ameddig nem zavarja őket, nem is fogjuk szétköltöztetni őket, mert ahhoz fel kellene adni a hálót, és átköltözni a nappaliba. Ezt egyelőre nem szeretnénk.

Persze jobb lenne egy nagyobb lakás, de ilyen ínséges időkben, örülünk h élünk, erre félretenni nem tudunk. Sajnos.

2011. nov. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, tudom, de én az öcsémmel egy szobában voltam 15 éves koromig.
2011. nov. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én akkor raktam Őket külön, amikor már igényelték. 6x5 m-es volt a közös szoba, szimmetrikusan volt berendezve nekik, és volt lehetőség a kettéosztására. Minden évben megkérdeztem tőlük, hogy mit szeretnének, de a közös mellett maradtak. Két magyarázatuk volt, Jobban aludtak, ha hallották egymás szuszogását, nagyobb volt a nyílt tér a szobában a játékhoz. A fiam 12, a lányom 11 évesek voltak, amikor szóltak, hogy most már külön mennének. 1 éve meg is csináltuk nekik a szobákat, de rengeteget járkálnak át egymáshoz.

Amúgy nem egyformán szégyenlősek. A lány simán bemegy a fiúhoz a füribe, de elvárja, hogy hozzá ne menjen be. Hozzám meg mindenki berohangál:)

Nem hiszem, hogy gond lenne a közös szoba, nálunk bevált.

2011. nov. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%
Ne féljen senki. Csak ne adjon a kezükbe incest hentai mangákat.
2011. dec. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!