Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vaterás anyukák, még új...

Vaterás anyukák, még új vagyok, hogy működik az eladás?

Figyelt kérdés

Eddig csak vásároltam, de szeretnék eladni is.Beküldöm a számlaszámom, átutalom a 100 ft-ot, utána már logikusan működik az egész?Mármint feltöltöm gondolom a képeket,meg beírom a leírást, de a vatera generál határidőt?Ha 1-ft-s aukciót írok ki, de megszabok egy minimál árat, akkor ha ez alatt érkezik licit, nem vagyok köteles eladni, ugye?

Ja és még valami.Mikor létrejött az adás-vétel, megkaptam a pénzt, gondolom én csomagolom be itthon a cuccot, és csak simán feladom a postán?Azt honnan tudom, hogy mennyi a postaköltség?

Jaj a legfontosabb!Fognak tőlem egyáltalán venni?Még soha nem adtam el, csak vásárlóként vannak jó értékeléseim....gondolom új eladóval szemben szkeptikusabbak az emberek, nem?

Tudom, sokat kérdeztem, bocsánat, de itt annyi a tapasztalt anyuka:)


2011. nov. 28. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Bizonyos időnek. el kell telnie a 10ft lekönyveléséig, erről értesítenek. Több lehetőség közül választhatsz, hogy mennyi időre akarod feltölteni a terméket, ezt látni fogod. Megszabott minimálár alatt nem vagy köteles eladni, ezt jól látod.Ha eladtál valamit, becsomagolod, leméred, a posta honlapján van levél, és csomag kalkulátor is, pontosan kiszámolja súly, és igény (ajánlott, elsőbbségi stb...) alapján a postaköltséget. Ezt megírod a vásárlónak, Ő utal, utána Te postázol. Elég nagy dömping van mindenből, de ha a termékeid szépek, és az árral sem "szállsz" el, vásárolnak. Tapasztalatom szerint egyébként az 1ft-ról, licitálással, minimálár nélküli termékek valamiért jobban mennek,mint a fix árasok. Sok siker, ha valamiben még segíthetek, kérdezz bátran
2011. nov. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi:)

Még annyit, hogy eddig mikor vásároltam előre ott volt a postaköltség leírva.Szóval akkor mikor felteszem, előre megnézem mennyibe kerülne a posta és azt írom be igaz?

2011. nov. 28. 14:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Amikor felteszed, nem kötelező postaköltséget írnod. Elég csak a személyes átvételt megadnod. A terméklapra beírod, hogy postázod is, postaköltséget pedig csomagolás után tudsz mondani-én is így szoktam. Sikeres aukciókat. :)
2011. nov. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2011. nov. 29. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!