Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülészet..Aranyos, jó ötlet...

Szülészet..Aranyos, jó ötlet vagy túlzás? Link mellékelve:D

Figyelt kérdés

Kinek mi a véleménye?:)


[link]


2009. máj. 14. 15:30
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a keletiek kicsit infantilisek. Nekem nem igazán tetszik. de jobb, mint egy sivár betonfal.
2009. júl. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
77%

Nekem ez túl édeskés. De lehetne Drakulás, vagy hollós.

Vagy Grace klinikás! vagy Tankcsapdás! Esetleg jurtás, szarvasos, még az tetszene is, a gyerek, legalább helyismeretet szerez, ha megjön.


Életfa, bába, föld és ég, apa, aki földre helyez és felemel...az tényleg tetszene.


Azért nem mindegy, mit lát csóró, ha kibukkan!

2009. júl. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Az elv nem rossz.Mármint hogy egy kedves mesés hangulatot árasztó nyugodtabb légkörben szülessenek a babák,ne a zöld-fehér agyrémben.De a helló kitty túlzás.Néhány kedves mesefigura viszont nem ártana nálunk sem még akkor is,ha a babák ilyen pici korban ezt még nem észlelik.
2009. júl. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

Maga az ötlet jó,szerintem.Csak ne pont ezzel a figurával díszítenék a falakat.

Amikor én szültem,akkor koraszülött osztályra került a babám,és ott az inkubátorokban voltak gyerek mintás takarók,meg képek a falon.Valahogy emberibb volt úgy a környezet,de nem vitték ennyire túlzásba.Nem is kell,de ami egyébként van mostanság a kórházakban ,az a legminimumabb,és az szerintem kevés.

2009. júl. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
De miért gyerekes? Nekem tetszene, de valami felnőtt nőnek való környezet. Nem a gyerek szül, hanem én.
2009. júl. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekek! Ez egy magánkórház, amit a hello Kitty is pénzelt! Naná,hogy hello kittys minden!

Mondjuk a rózsaszín lehetne egy kicsit kevesebb!

Hello kittytől és rózsszíntől eltekintve, én örülnék ha ilyen körülmények között szülhetnék!

2009. júl. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Egy kicsit giccs,de én imádom HK-t:DVan egy csomó cuccom tőle és kész.Amúgy titeket,engem sokkol,de azért vegyük figyelembe,hogy mi európában élünk ők meg ázsiűban,mi konzervek vagyunk(akárki akármit mond),ők azért nyitottak:)Két különböző kultúra,jóhogy mehet minden:)
2009. júl. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon tetszik.Micsoda gyönyörű hallja van.Ez a 21.század...haladni kell a korral.A tisztaság sem mindennapi.

Én szívesen szülnék itt,olyan mint egy meseház.Engem megnyugtatna.


38 h

2009. júl. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a rózsaszínt,de ilyen kórházban szivesebben szülnék,nincs az a kórház hangulat...azt ugyanis jobban utálom mint a rózsaszínt.
2009. júl. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Undorító. Elítélek minden ilyen imádatot.

És nem is értem... az anyák elméletileg nem imádók, a kicsinek meg még tök mindegy....

Szóval engem taszít, meghalnék egy ilyen környezetben...

(és lehet az hello kitty, snoopy vagy bármi más imádat...)

2009. júl. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!