Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megbízható webáruház a www.sil...

Megbízható webáruház a www.silmama.hu? Olyan furcsa, hogy előre kell átutalni a pénzt! Járókabetétet szeretnék venni.

Figyelt kérdés

Ebben a mai világban elég meggondolandó, hogy kiben bízunk! Van garancia rá, hogy megkapom a pénzemért járó árut?

Örülnék, ha valaki személyesen is ismerné ezt a webáruházat!

Előre is köszönöm a segítséget!


2009. máj. 14. 21:14
 1/2 anonim válasza:

Mivel vidéken lakom és elérhető közelségben nem nagyon vannak gyerek cucc boltok, sokat vásárolok ilyesmit a neten.

Én mindig elolvasom az általános szerződési feltételeket és megnézem hogy magán személy vagy bejegyzett cég van a bolt mögött mert akkor ad számlát is. Azzal lehet reklamálni ha kell és mégiscsak valami biztonságot ad.

Az hogy előre kell átutalni vagy hogy megterhelik a bankkártyádat gyakorlatilag tök mindegy. Mindkét esetben előre fizetsz. A vatera meg a teszvesz is így működik.

Ha ez nem tetszik, a megrendeléskor vagy a visszaigazoló e-mail alapján szólhatsz nekik hogy utánvételt akarsz. Mondjuk az kb. egy ezressel drágább.

Egyébként én már vásároltam náluk egy szopikendőt meg egy bevásárlókocsi takarót a nagyobbik gyereknek. 5 nap múlva hozta a postás a csomagot, szépen be volt csomagolva és azt kaptam amit kértem és olyan volt ahogy a honlapon le van fotózva. Számla mellékelve. Semmi fotós trükk. Elégedett vagyok velük.

2009. jún. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Kár, hogy nem hamarabb írtál! :(
2009. jún. 10. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!