Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülők! Mit szólnátok, ha 18...

Szülők! Mit szólnátok, ha 18 éves lányotok azzal állítana haza, hogy van egy 30 éves barátja, aki a volt polgármester fia?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy jogosan féltem-e a lányomat, vagy nem, de attól tartok, hogy ki fogja használni a fiú, mivelhogy az apja régen polgármester volt. Gondolom rengeteg barátnője volt már a fiúnak, mivel szó, mi szó, jóképű.
2011. dec. 10. 17:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%

Miért nem hívjátok meg egyszer ebédre vagy vacsorára, hogy be tudja mutatni a barátját?


Akkor Ti is jobban megismeritek, s jobban el tudjátok dönteni, hogy kell-e félteni a leányt.


Egy esély mindenkinek jár, akárhány éves és akárki fia.

2011. dec. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 LadyLee ***** válasza:
57%
Ez a lányod harca. És ha kihasználják, akkor meg mi van? Gondolom a leányzó nem cukorból van. Az embernek el kell követnie a maga baklövéseit, nem tudod mindentől megóvni és nem is kell, mert akkor csak egy önálló életre képtelen kislányt nevelsz és nem nőt. Lehet, hogy sérülni fog, de egyébként ez egy kevésbé jóképű, nem politikusfiú esetén is bármikor előfordulhat, nem hiszem, hogy a fenti okokból jobban kellene aggódnod.
2011. dec. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Vannak pofára esések, amiktől nem tudjuk és nem is kell megvédeni a gyerekeinket. A lányod nagykorú és szerelmes. Ha bármit mondasz, teszel a fiú ellen az olaj a tűzre és csak jobban a karjaiba kergeti. Arra figyelj, hogy védekezzen. Elmondhatod az aggodalmaidat, de ha okos vagy elfogadod a döntését. Tarts otthon 100-as papírzsepit és legyél nyitott ha kell az anyai vigaszra. Aztán mivel a fiút nem ismered személyesen, lehet, hogy tényleg szereti a lányodat. Szorítok, hogy inkább ez utóbbi legyen.
2011. dec. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Látásból ismerjük a fiút, csak az a helyzet, hogy ezelőtt 2 évvel fejezte be az egyetemet, mert folyton lógott, nem tanult. Néhányan azt mondják, hogy úgy volt, hogy elvesz feleségül egy lányt(kb 3-4 évvel ezelőtt), de megcsalta a lányt így le lett fújva az esküvő(ennek nem tudom mennyire van valóságalapja). Ugyanakkor nagyon szereti a szeszes italokat.
2011. dec. 10. 17:45
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Most ne az apja alapján ítéljétek meg a srácot...és akkor mi van ha egy polgármester fia? Amiket hallottál meg lehet csak pletykák, de ha nem, jusson eszedbe hogy sokan még elkezdeni se hajlanóak az egyetemet.

Megértem hogy aggódsz de mindenkinek jár egy esély.

2011. dec. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 tetro ***** válasza:
Jól sejtem, hogy ez a történt valami nagyon kisvárosban, vagy faluban játszódik?
2011. dec. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Faluban. Amúgy köszönöm az értelmes válaszaitokat! :)
2011. dec. 10. 17:57
 8/15 anonim ***** válasza:
67%
30 éves korára pont megkomolyodhatott, a lányod már nem kislány, tud ő józanul dönteni. Az meg, hogy a volt Polgármester fia, hát szerintem nem nagy kunszt.
2011. dec. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 tetro ***** válasza:
100%

1. semmit nem számít egy párkapcsolatban, hogy kinek ki az apja

2. az egyetemet manapság már nem olyan különleges dolog 30 környéken befejezni

3. 30 évesen még jó hogy voltak barátnői

4. pletykákra nem hallgatunk, de nem is rágódunk rajtunk

5. azt használják, aki hagyja magát

2011. dec. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

én is 18 éves vagyok, a párom 33 éves.

februárban leszünk 2 éve együtt.

a szüleim is féltettek tőle eleinte de aztán bemutattam nekik és látták,hogy rendes és elfogadták.

2011. dec. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!