Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A Ti gyermeketek szereti az...

A Ti gyermeketek szereti az Anna, Peti, Gergő könyveket? Nektek mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
2011. dec. 11. 22:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen, szereti. (Már száz ilyen kérdés volt.)
2011. dec. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen szereti,de nekem az a "bajom" ezekkel a könyvekkel,hogy semmi másból nem áll,csak a szóismétlésekből és minden egyes oldalon ilyeneket olvasok: Anna,Peti,Gergő menjetek fogat mosni és Anna,Peti,Gergő ezután elment fogat mosni (ez csak egy gyors példa volt). De tetszenek az illusztrációk,szép színes könyv,de drága sajnos (akkor veszek amikor a tecsóban le van árazva).
2011. dec. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
igen, szereti. jó arra, hogy megszerettesse vele a könyveket. meg amikor 2-3 éves, és hiába olvasol, nem érti miről szól egy mese. ezt meg érti. mély gondolatok, nincsenek benne, sokat nem is tanul belőlük, de a lányom szereti.
2011. dec. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Amikor megszületett a tesó vettem párat,de aztán később rájöttem,hogy sokkal jobban szeretik a gyerekeim,ha nézegetjük a fénykép albumunkat,és elmesélem velünk mi történt akkor...

Bartos Erika is a saját élményeiket írja le....

2011. dec. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vettem egyet sem, szerintem kritikán aluli mind a rajzait, mint a szövegeit tekintve. Ha valami jó „első könyvet” akarsz a gyerekednek, sokkal inkább Marék Veronika és a Boribon sorozat.
2011. dec. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az én fiam szereti. De a kedvence a Boribon, és rögtön utána a Bogyó és Babóca:)
2011. dec. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is inkább a Boribonra szavazok. Nekem valahogy nem szimpatikus az Anna Peti Gergő.
2011. dec. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Attól, hogy volt 100 ilyen kérdés, itt a legtöbb kérdésből már volt előtte jó pár ugyanolyan. Egyébként nem gondolom, hogy mindig csak ugyanazok válaszolnak.

Igazából a kishúgomnál voltam a hétvégén, és neki van egy egész gyűjteménye. Én olvasgattam neki, számomra kicsit furcsák valamiért, nem tudom, kicsit bárgyú, de azt értem hogy a gyerekek miért szeretik. Színes képek, egyszerű szöveg, stb.

A másik hugi ő inkább Boribon, meg Kipp-Kopp rajongó, ezek a mesék hozzám is közelebb állnak. :)

2011. dec. 12. 11:51
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én mivel nem Budapesti vagyok az Anna Petiből tudtam meg egy csomó jó pesti programot a gyerekkel. Mert én inkább élményekkel gazdagítom mint játékheggyel. Most tervezzük hogy felvonatozunk tavasszal Pestre és az összes közlekedési járműre felülünk. enyémnek megvan minden rész 5 éves már mást olvasok neki, de ragaszkodik hozzá hogy ott maradjanak a polcon. Tényleg jó hogy megszeressék a könyveket a rajzok szerintem egyszerűek egyértelműek egy pici gyereknek mint ahogy a szöveg is. Az én fiam pl azóta mos normálisan fogat mióta olvastunk a fekete fogakról a könyvben és még sok példát tudnék mondani belőle. Egyet vegyél szerintem és ha bejön bejön ha nem akkor meg nem veszel többet és kész.
2011. dec. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát az én fiaim szerint unalmas. Rengeteget olvasok nekik, ők az állatmeséket szeretik. a 3 évesem rohangál ha ezt olvasom a 4 évesem közölte, hogy unalmas.

Gyerekek se egyformák. Az enyémeim tanulságos állatmese rajongók :)

2011. dec. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!