Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Dr. Ungár Lászlónak hol van a...

Dr. Ungár Lászlónak hol van a magánrendelője? Vélemények róla?

Figyelt kérdés
2011. dec. 14. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:
A pontos cimet sajnos nem tudom, de a nyugatihoz nagyon kozel volt meg ket eve, nem tudom hogy meg ott van-e. En csak egyszer voltam nala, de ismerek olyat akivel kisebb csodat tett...
2011. dec. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem akarlak elbizonytalanítani, de a legrosszabb véleményem van róla és a teamjéről.

Anyu rákos 2010 febr. 8-án a teamjéből műtötte Tarnai, aki csak felnyitotta, visszazárta, hogy műthetetlen. Megmondtuk, hogy nem kemozunk, csináltuk a saját utunkat. B17, C vitamin stb... idén májusban anyunak nagyon elkezdett nőni a dagi, kértük műtse meg, (CT, MR) is alátámasztota, nincs áttét!!!! Válasz dr. Ungártól: műthetetlen tessék kemozni. Közben anyu szarul van, hiszen a dagi mindent nyom! Lászlóba elmentünk (oda küldtek minket) valamilyen ágota az onkológus : egy barom! Kérdeztük mégis milyen erősségű, milyen kemot akarna adni: válasza: a piacon sem mondják meg, milyen erősségű az eper. Otthagytuk a csajt.... Az isteni szerencse, a Kékgolyó utcában találtunk egy orvost dr. Teleki András aki a nagybetűs emberként állt hozzánk. Elvállalta anyu műtétjét! Örökké hálásak leszünk neki! Ungárék meg szégyeljék magukat! Anyu belehalt volna, ha tovább húzódik a műtét körüli procedúra! És lám nem volt áttét! Szóval soha nem ajánlanám ezt a teamet, mert csoda anyu nem rajtuk múlt, hogy él!

2011. dec. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! Tudnál segíteni miket használtatok a B 12 és a c vitaminon kívül rossz lett anyukám szövettani szerdán megyünk Ungár dologhoz.kérlek segíts!!!!!
2013. jan. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!