Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha nem dolgoztam tavaly...

Ha nem dolgoztam tavaly október óta és itthon vagyok, valószinű hogy addig nem is akarok menni még terhes nem leszek ami remélem ebben a hónapban lesz! Kapok valamennyi pénzt?

Figyelt kérdés
Mik a lehetőségek, kapok valamilyen támogatást a terhesség alatt és után.
2008. márc. 27. 15:53
 1/5 A kérdező kommentje:
Jah és 1 évet dolgoztam kereken!
2008. márc. 27. 15:54
 2/5 anonim válasza:

Ez a kérdés nagyon érdekes.


"...addig nem is akarok menni még terhes nem leszek"


...dolgozni? Gondolod hogy terhesen bárhová is felvesznek? Ezt pont fordítva kellene. Egy jó munkahelyről gyesre menni... Minimális tizen 1-2 ezer forintot kapsz, ha munkahely nélkül mész gyesre.


"...ami remélem ebben a hónapban lesz" szerinted még ebben a hónapban terhes leszel? Van valamilyen jele? A párok átlagosan 6 évet próbálkoznak a gyermeknemzéssel Czeizel szerint.


Még valami!?

2008. márc. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Amíg terhes vagy, nem kapsz semmit, ha nem vagy munkaviszonyban. Én sem értem, miért nem most mész dolgozni, akkor kapnál táppénzt. Szülés után GYES-t kapsz (huszonvalamennyi ezer forint) meg családi pótlékot (12 ezer).

Vagy most hogy van ez, terhesen akarsz munkát keresni? Annak nincs sok értelme, mert oké, hogy ha nem akarod, nem mondod meg, hogy babád lesz, ha még nem látszik, de ha nem vagy ott legalább egy éve, akkor nem mehetsz GYED-re onnan. Vagy egyáltalán nem akarsz dolgozni? Mert akkor se táppénz,se semmi, csak a GYES. Az meg még a gyerek ellátására sem elég, nem hogy magadra.

2008. márc. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már 3. éve hogy próbálkozunk és most várjuk az eredményt clostilbegyt tabletta után!!!!!!!!!!!!
2008. márc. 28. 08:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Értelek, de azt is számításba kell venni,hogy mi van ha még kb 2 évig nem sikerül,ne haragudj nem kívánom,mielőbbi babázást kívánok neked, de gondold el ,nem lehetsz benne 100%biztos hogy egyből sikerül.

Amúgy az utolsó egy évet veszik alapul.Ha nem volt munkaviszonyod,akkor csak gyest kaphatsz az anyaságiban nem vagyok biztos.Persze ha nem számítanak az anyagiak ,akkor a Te dolgod, de ha igen,szerintemk ne alapozz arra hogy majd most egyből...De tudod a te dolgod, én csak jót akarok neked:-)

2008. márc. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!