Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Meztelenkedtek/böfögtök/pukizt...

Meztelenkedtek/böfögtök/pukiztok-e a gyerek előtt?

Figyelt kérdés
2009. máj. 20. 05:33
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

Igen/nem/nem.

Azért nem, mert alapból sem szoktam, ha nem muszáj, még a párom előtt sem.

De neki nagyon kedvesen tudom mondani, h "egészségedre kicsikém!" :))

Apuka viszont nem szégyenlős (előttem sem)! Bátran kiengedi, aminek ki kell jönnie! :D

Sztem otthon nem kéne az embernek korlátokat vonni, de én ilyen vagyok alapból. Talán, mert az anyukám is ilyen.

Viszont a meztelenkedéssel nincs gondom, természetesnek tartom.

Még sosem gondolkodtam rajta, de érdekes dolog ez. :)

2009. máj. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

Igen/nem/igen

A nem azért nem, mert én sosem böfögök, szerintem fizikailag képtelen vagyok rá :) A többit igen, hiszen a saját otthonomban hadd ne kelljen már ilyeneken szégyenlősködni.

2009. máj. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

igen /igen/igen

A böfit amennyire lehet diszkréten,a puki az meg jön.Mi itthon nem csinálunk belőle nagy ügyet,pukinál ált.szólunk egymásnak,hogy lesz és arrébmegyünk .Otthon szerintem ezzel nincs baj,emberek vagyunk.Társaságban természetesen nem.

2009. máj. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

igen/igen/nem


Mert én ugygondolom hogy pukizni más előtt kelemetlenebb mint büfögni és ha gyerek más előtt pukizni fog az cikibb mintha büfög. Szerintem.De büfögni sem szép de mindent nemlehet egy kisgyerektől elvárni az majd ha nagylesz!

2009. máj. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
98%
Igen/igen/igen.Ezek teljesen természetes emberi dolgok,se a párom,se én nem vagyok szégyenlős.A gyerek számára is természetes dolognak kell lennie,de persze arra megtanítom,h mikor,hol nem illik.
2009. máj. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
98%

Igen, hisz mindegyik természetes dolog.

Persze lehet kulturáltan, de itthon elengedhetjük magunkat.

2009. máj. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Mértékkel mind3mat. Meztelenkedés: nem anyaszülten, anyán bugyi-melltartó, apán gatya szinte mindig van. Büfi: száj elé tett kézzel, lehetőleg halkan. Puki: lehetőség szerint nem egymás orra alá (anno húgom rengeteg zöldséget és fokhagymát evett és eregetett mindenfelé. Nekem egy életre elég volt). Persze belefér, hogy néha becsúszik egy-egy, de nem csinálunk rendszert belőle.
2009. máj. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem a meztelenkedés teljesen természetes dolog! Mi a fenének nevelnénk a gyerekbe már rögtön gátlásokat, elfolytásokat? Örüljön, hogy szabad, és otthon mi is szabadok lehetünk. A meztelenség szép.
2009. máj. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen, nem, nem.

A meztelenséggel nálunk semmi gond nincs, a lányom 17 éves és szokott itthon meztelenül lenni. A pukizás és a böfögés kellemetlen is lehet.

2010. márc. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!