Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tako jumper x babakocsit...

Tako jumper x babakocsit használ valaki?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek róla? Előnyök, hátrányok?
2012. jan. 1. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nem, de egy ismerősöm igen. Ő nem szereti, mert nagy, nehéz, irányíthatatlan, bonyolult a kezelése, nyikorog és az egyik kereke elég csámpás.

De egyébként az ilyen fajta (lengyel, bolgár, cseh)kocsikról szinte csak rosszat olvasok/hallok mindenhol, úgyhogy én nem vennék. Inkább akkor használtan egy megbízhatóbb márka (Chicco, Peg Perego, Bébé Confort, Cam, Neonato stb).

Mi is használtan vettünk egy Peg Peregot, amit már a 2. gyerkőc használ, és nagyon szeretjük, nem volt vele soha semmi gond.

2012. jan. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én pont peg Peregot cseréltem le tako jumperX-re és imádom. Teljesen más a kettő! Elsősorban ami jobb hogy ezt gond nélkül tudom irányítani és alig kell tolnom mert magától gurul:) fél kézzel elég egy kis útbaigazítás hogy ballra vagy jobbra menjen és a másik kezemmel azt csinálhatom amit midig:D TELEFONÁLOK:D

a pelenkázótáskáját is egyszerűen be lehet hajítani a mosógépbe és semmi baja nem lesz a benne levő merevítőnek. Nagyon kényelmes, hogy én alacsony vagyok és párom magas a tolókar pedig könnyen állítható attól függ melyikünk tolja. Kislányom végre nem hisztizik ha bele kell ülnie mert kényelmes számára nem úgy mint a peg volt és további különbség, hogy a váza stabil. Én ledöbbentem az első válaszoló írásától mert el nem bírom képzelni hogy nyikorogni tudna és pont előnyként arról híres hogy imádni fogod tolni. Nekem a 9 éves rokonom is boldogan tologatta mikor kirándulni voltunk vele. Másfél éve van meg és akkor még magasabb volt az ára de most is nézem, hogy 110 000 ft-on fut. Szerintem a lehető legjobb döntés. Egyébként a Tako termékek épp ugyan annyira elismertek a babyáruházakban mint sok más. Ami még előny, hogy 45 kgos nem éppen asszonyka testemmel pik-pakk bármelyik elemét 2 mozdulattal megcserélem és akárhogyan kombinálhatom feltéve. Hátránya az, hogy rá kell szánni több mint százezer forintot. Viszont ezért a pénzért igazán jó ménőségű és komplett babakocsit fogsz kapni.

[link]

2012. ápr. 7. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én imádom! A 2. gyereket szolgálja és semmi baja! Sztem a 3.at is vígan kiszolgálja. 3 éves és mintha új lenne. Nagyon jól irányítható, hihetetlen masszív, szuper a rugózása! Mi nagyon szerettük. Sokan csodálták is.

Amúgy a lengyel babakocsikról én csak jót hallottam! És azt is tapasztaltam.

2013. febr. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem tényleg nyikorog de olaj aztán ennyi. Imádom igaz hogy nagy és nekem a 4.re kell felcipelni de megéri. Nem nehéz sztem
2016. márc. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!