Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Családi (magzati) adókedvezmén...

Grófházy kérdése:

Családi (magzati) adókedvezményhez milyen igazolás kell?

Figyelt kérdés

A nyomtatványt már kitöltöttem,csak azt szeretném még megkérdezni,hogy ahoz,hogy az orvosom leigazolja a91 napos terhességem,arra is van valami nyomtatvány,vagy elég ha olyasmit ír,hogy

Dr X.Y igazolom,hogy Z október 9-én betöltötte a 91.terhességi napot.

pecsét aláírás.


Köszi


2012. jan. 2. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell semmi,csak a nyomtatványon kell be x-ni.
2012. jan. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem elég az én munkáltatómnak csak ez a papír.Kér külön orvosi igazolást is,ezért kérdeztem.
2012. jan. 2. 14:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Az én munkáltatóm is kér orvosi igazolást, nekem hasonlót adott a doki, mint amit írtál, csak rajta van még az utolsó menstruáció időpontja (ki tudja minek kell) és a szülés várható időpontja. Ennyi, kb. három sor az egész.
2012. jan. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igazolás mindenképpen kell. Nálunk a férjem vette igénybe és bár az ő munkahelye nem kért igazolást, kell kérni, mert a NAV bármikor kérheti.
2012. jan. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi,így már világos.

Akkor erre nincs külön nyomtatvány

erre voltam kíváncsi

2012. jan. 2. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!