Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Meddig jár a gyes egy főállású...

Meddig jár a gyes egy főállású anyának a legkisebb gyermek 8 éves koráig vagy a tanév kezdés év végéig?

Figyelt kérdés
Nekem lenne,egy kérdésem,Ha tudsz lécci válaszolj.Nekem van 5 gyermekem,2 felnőtt 3 kiskorú ,a két iker kislány 2012 junius 26.-án lessz 8 éves .Én a mai napig főállású anya voltam és Gyest kaptam 2*28500ft-ot.Kaptam egy levelet a MÁK-tól ,h mivel a lányok tavaj megkezdték az iskolát így én most januárban kaptam utoljára gyest.Fellebezhetek.Én úgy tudttam,h nagycsaládosoknál ez úgy múködött,h vagy a legkisebb gyermek iskola kezdésének év végéig jár a gyes vagy addig amíg a legkisebb gyermek be nem tölti a 8 évet.A kérdésem az lenne,h jár-e még nekem a gyes fél évig vagy ne is fellebbezek ez ügyben köszönöm a válaszokat
2012. jan. 5. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy az ikrekre járó gyes az iskolakezdésig jár.

A főállású anyaság más, azt lehet most igényelned. (ugyanakkora összeg)

2012. jan. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én meg úgy tudom, hogy az ikrekre az első tanév végéig kéne kapni a gyest.
2012. jan. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
.
2012. jan. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségeteket,sokat segítettetek nekem sziasztok
2012. jan. 8. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!