Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akiket vernek/vertek otthon,...

Akiket vernek/vertek otthon, mit kaptak?

Figyelt kérdés
Ma mondta egy ismerősöm, hogy ő a talpára kapott, ha rossz volt. Ki hogy kapott?
2012. jan. 15. 16:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

nadrágszíjjal 1x-2x (ettől ma is kiver a víz), kézzel szájra és a fenekemre. én sosem fogom ütni a lányomat, mert rettenetes :(

24N

2012. jan. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Fakanállal, vesszővel, kézzel.
2012. jan. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
körmöst fakanállal.
2012. jan. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Általában mogyorófa vesszővel, legtöbbször indokolatlanul, apám alkoholista! 23L
2012. jan. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Fakanál jó pár összetört rajtam. Kézzel arcra, szájra, seggre, szinte mindenhova, volt, hogy a hajamat is megtépték. Sokszor én is indokolatlanul, nekem is alkoholista az apám.
2012. jan. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Off: Úristen, ez borzalmas! Ennyi gyereket vernek és ráadásul ilyen kiméletlenül?

Hol vagyunk, a sötét kozépkorban????

2012. jan. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nadrágszíjjal kaptam igen gyakran. Az én apám nem alkoholista, de józanul is igen agresszív. Rég felnőttem de még mindig félek tőle.
2012. jan. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ahol csak ért apám, ált. kézzel. Ennek az volt a következménye, hogy még 11 évesen is minden éjjel bepisiltem, amiért szintén kaptam. Az én apám nem alkoholista, de nagyon agresszív, minden nap kaptunk, ő talált rá "okot". Anyámnak többször volt arc-csont törése...
2012. jan. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Leginkább kézzel,de volt fakanál,vagy ami éppen anyám kezébe került. Sokszor verte a fejem a falba,tépte a hajam. Apám fizikailag nem bántott,de a lelki terror fájdalmasabb volt!

Kő kemény alkoholista volt,anyám miatta idegbeteg,amit rajtunk gyerekeken vezetett le!

E miatt majdnem 14éves koromig ágyba vizeltem,a nagyobbik öcsém kegyetlenül dadogott,a másik nem gyengén idegbajos,és sok a probléma vele/

32/N

2012. jan. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem fakanállal vertek a nővéremet egyszer meg is rugdosta anyám.
2012. jan. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!