Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Albérletben élő, vagy lakásuka...

Albérletben élő, vagy lakásukat kiadó anyukák tudnának nekem segíteni?

Figyelt kérdés
6 éve élünk albérletben, állandó lakcímre bejelentve. Az a problémám, hogy szeretnénk innen elköltözni, és nem tudom hogy megy a bejelentkezés. Úgy tudom pár éve nem lehet ideiglenes lakcímet bejelenteni ha nincs állandó. Egyértelmű hogy kijelentkezek innen amint elköltözünk, de mi van ha az új helyen nem lehet állandó címet létesíteni? Szülőknél, barátoknál kizárt, hogy ezt megtudjuk oldani. Sajnos nem sokan adják ki hivatalosan a lakásukat, ezért félek ettől a bejelentkezési mizériától :S Elmondanátok hogy van ez mostanság? Azért itt kérdezem, mert van egy 2,5 éves fiam, és úgy tudom az ovi kérdést is érinti az állandó lakcím. Remélem érthetően írtam le a gondomat, kérdésemet :) Előre is köszönöm ha valaki tud segíteni tisztázni ezt!
2012. jan. 17. 19:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia

Igen jól tudod ha nincs állandó lakcimed nem is lehet ideiglenes sajnos.Én a helyedben azt csinálnám,hogy keresnék lakásokat és megkérdezném,hogy be lehet-e jelentkezni állandóra ,ha megengedik költözöl,ha nem akkor maradnod kell sajnos.Szerintem nagyon kevés főbérlő van aki megengedi az albérlőnek hogy állandóra bejelentkezzen.

2012. jan. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!