Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kicsit vicces kérdés. 4hét...

Kicsit vicces kérdés. 4hét alatt hogyan neveljek a 22éves páromból férfit, mert ha nem sikerül, akkor bizony kapásból két gyerekem lesz szülés után!?

Figyelt kérdés

Csajok, ha a párotok elég gyerekesen viselkedett, esetleg olyan dolgokat csinált vagy nem csinált, amivel a picurnak rossz példát mutat, azt hogyan neveltétek ki belőle, úgy, hogy ne vegye észre a nevelést.

Pl nem vigyázni a cuccokra, és egy mozdulattal elsöpörte, hogy ha tönkre megy vesz újat. Már a fejmosásba belefáradtam (minden verziót próbáltam már), és 36hetes terhesen nem ezzel akarok foglalkozni. Amúgy jó apuka lesz, meg tud felnőtt lenni, nem az a baj, csak néhanapján nagyon elfelejti, nem 14éves már. És ebből a szülés után nem szeretnék bonyodalmakat.


2009. máj. 27. 07:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%

Húú, nem irigyellek.

Én felelősségteljes, érett férfit választottam életem párjául, tehát nincs ilyen problémám.

2009. máj. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Én az előző válaszolóval ellentétben nagyon is tudom mit érzel,mert az én párom is ilyen,csak ő elmúlt 30.Én is azt szoktam mondani hogy 2 gyerekem van,de azért az igazsághoz az is hozzá tartozik,hogy a komoly dolgokban azért megállja a helyét.Néha az agyamra megy a gyerekes viselkedésével,de én őt választottam és szeretem ezzel együtt,és nem utolsó sorban remek apuka.Kinőni nem hiszem hogy teljesen kifogja,mert ha ilyen a személyisége,akkor ilyen,de ettől még nem lesz senki rossz apa,és nem hinném hogy rossz példát mutatna majd bármivel is a babátoknak.Jó babázást kívánok Nektek!


Egy 8 hetes kicsilány anyukája.

2009. máj. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
24%

És te egy ilyen pasinak szülsz gyereket? 22 évesen még ő is gyerek mondjuk...

Erre előbb kellett volna gondolnod, szerinted ha eddig nem sikerült megnevelned, akkor 4 hét alatt valamilyen csoda folytán menni fog?

2009. máj. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Igen fiatalok vagyunk, és igen neki szülök, és?

Rengeteg dologban elbújhat mögötte egy 30éves, de igen is vannak olyan szokásai, amik mellett nem lehet elmenni.

Nem felelőtlen, de pl trehány, néha igencsak nógatni kell.

Erre mondanák, hogy tipikus férfi. Csak női szemmel igencsak idegesítő, hogy felnőtt létére vannak dolgok, amiket nem akar megtenni, változtatni.

sokszor elmondott: vidd ki a szennyesbe, ne csak ledobd a zoknid, ugye kiszedted a pzst a nadrág zsebéből, vidd ki a mosogatóba a poharad, készülj a vizsgádra, kérlek. És ha megint mondod, hisztizik, akkor is ha neked van igazad, mert fél büdös zokni kimarad a mosásból, mert a tiszta fekete mosás teljesen pzsen jön ki a gépből, mert a pohárkészlet az asztalán gyűlik, mert épp csak egy pont kellett a vizsgán a ketteshez...

Ellenben ha valamihez nagyon sok kedve van(na a házimunka nem ezek közé sorolható) akkor abban nagyon tud, és a családját is eltartja, de ugye a sok apró bosszantó dolog kicsit:):(

2009. máj. 27. 08:24
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát... szerintem nem lehet felnőtt embereket megnevelni. Avagy megváltoztatni. Idegesítőek lehetnek vele a mindennapok, de senki sem tökéletes...
2009. máj. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy okos asszony bizony egész életében "neveli" a férjét méghozzá úgy hogy az észre sem veszi.

Na de viccen kívül olyan aranyos vagy és olyan fiatal, legyetek nagyon boldogok és bizony legyetek bohókásak, viccesek, nevessetek sokat mert az sokkal fontosabb minthogy sarokra álljanak a dolgok.

Idóvel minden férfi megkomolyodik és ha úgy látod hogy jó apa lesz akkor egy cseppet se aggódj!!

2009. máj. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%
ezt a kérdés kár volt feltened.csak bántodás ér de ne vedd magadra.beszélj vele igy elkerülhetö a cvsalodásod.hidd el egy érett pasi is nehezen kezeli a gyerekválallást.
2009. máj. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%

Néha úgy érzem, mintha 3 gyerekem lenne, csak a legnagyobb 36 éves :-))

Ugyanúgy kell pakolni utána, nem tudja mi, hol van...

2009. máj. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a korban már nem lehet nevelni. Az én férjem közel a 40-hez simán széthajigálja a cuccait, de leosztja a 9 éves gyerekünket, hogy mekkora káosz van a szobájába, és azonnal kezdjen neki a pakolásnak. Így szeretted meg, és még az is lehet, hogy hiányozna a bohókás hóbortos megoldásai, ha egycsapásra egy jótündér rendszerető pedáns fiatalemberré varázsolná. A kisbabátoknak meg jópéldaként ott leszel Te :))
2009. máj. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha négy hét alatt nem is, de szép lassan, türelemmel azért menni fog! Persze csak akkor, ha ő is partner ebben és feléri ésszel, milyen nagyon szükséged lesz a segítségére. Az első hónapok a babával nagyon nehezek, még egy rendszerető pedáns férfi oldalán is. Nekünk is döcögősen indult, azután meguntam a veszekedést és írtunk egy listát azokról a házimunkákról, amiket ő is el tud végezni. Egészen jól működik, nem kell nógatnom, csak szólók h tegyen egy kört a lakásban a listával és segítsen, ahol szükséges. Házimunka miatt szerintem hónapok óta nem veszekedtünk, pedig előtte heti rendszerességű volt a balhé. De kétségtelen, nagyon együttműködő a férjem, csak kellett neki az iránymutatás.
2009. máj. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!