Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tudtad, hogy 2012-ben már...

Tudtad, hogy 2012-ben már ingyenes a fogpótlás is a kismamáknak?

Figyelt kérdés

18 év alattiak és terhes nők esetén

A 18. életév betöltéséig, illetve ezt követően a középiskola, szakképző iskola nappali tagozatán

folytatott tanulmányok ideje alatt, valamint a terhesség megállapításától a szülést követő 90

napig a támogatott kivehető és rögzített fogpótlások fogorvosi munkáira térítésmentesen2012/01

Hatályos 2012. január 1-jétől

jogosultak, a technikai költségekhez nyújtott ártámogatást pedig a támogatott gyógyászati

segédeszközöket kihirdető közlemény határozza meg.

[link]


2012. jan. 19. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát ezt a pechet...ezer éve akarok fogpótlást csináltatni egy helyre de mindig másra kell a pénz...novemberben szültem...várhattam volna még egy két hónapot :))

Mindegy hát jó tudni biztos sokaknak hasznos!!

2012. jan. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ebben a pillanatban tudtam meg, gondoltam másnak is hasznos lehet.

Nem mostanában tudnám fizetősen pótoltatni a fogaimat.

2012. jan. 19. 17:54
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem késtél még le, mert szülést követően még 90 napig lehet igénybevenni:)
2012. jan. 19. 17:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Köszi, ez nagyon hasznos! Jó, hogy belinkelted ide :)
2012. jan. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerintem is!
2012. jan. 19. 18:17
 6/7 A kérdező kommentje:
azért az fontos, hogy csak a fogorvosi munka ingyenes, a fogtechnikait azt ki kell fizetni. de mégsem 18 ezer lesz egy fog.
2012. jan. 19. 18:23
 7/7 anonim válasza:
Hát akkor én mint 23éves férfi, genetikailag és korábbi gyógyszeres kezeléssel tönkretett fogaimmal továbbra sem jutok előrébb. Ha megfeszülök sem lesznek százezreim, még havi egyetlen fogra sem tudok félretenni, vagy addigra fogam sem marad esetleg aktualitását veszti egyéb velejáró betegség miatt. Ugyanakkor örülök hogy bármilyen szemszögből is de kapott némi figyelmet a fogpótlás problematikája.
2012. jún. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!