Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a babakocsiról? Megvennétek?

Figyelt kérdés

[link]


itt a leírása:


[link]


2012. jan. 26. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Jól néz ki, és jónak tűnik, szinte mindent tud, sok tartozék, de én az árát nem látom....?
2012. jan. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tuti. Számomra mindent tud amit tudnia kell...Ára??

Jól is néz ki, hátul nagy kerék elöl kicsi minden része mindkét irányba feltehető a vázra viszonylag hosszú és tágas a mózese 79 cm!! a legtöbb kocsinak csak 74-75.

Súlyra se egy hatalmas batár.

2012. jan. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
jaa ott van 99 ezer valamennyi...hááát van neki ára. Viszont minden benne van végülis. Én a PC 692 t néztem még az is olyan 80 körül van újonnan szettben de nem ennyire szép mint ez, meg az espiro vector lite-t de az se ilyen szép szerintem és kisebb a mózese mindkettőnek.
2012. jan. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon drága. 95.000.- ft?

Egyébként nagyon szép és biztos szuper. Kicsit nehéz, de elég kicsire össze lehet csukni.

Nem venném meg, mert én pénzkidobásnak tartom.

Ha több gyereket terveztek, akkor oké.

Én is nézegettem egy hasonlót (Bebetto Solaris), de végülis letettem róla, egyszerűen sajnálom rá a pénzt.

2012. jan. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A legtöbb ilyen 3 részből álló új szett 80-100 körül van és akkor azok nem is olyan nagy márkák...ha újat akar vki akkor ebben minden benne van szerintem. Akkor éri meg ha esetleg több gyerek is fogja használni mert amúgy használtan csak mélyen árán alul lehet majd értékesíteni. Tapasztalat.
2012. jan. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!