Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerinted biztonságosak ezek?

Szerinted biztonságosak ezek?

Figyelt kérdés
[link]
2012. jan. 29. 09:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak akkor vennék ilyet, ha a gyerekem garantáltan megértené, hogy nem rángathatja őket, mert ráborul és összetöri őt. Vagy addig amíg ez az idő nem jön el, addig csak egymás mellett tartanám a tárolókat. Egyébként nagyon aranyos.
2012. jan. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Óóó, de jóóóó! De szeretnék ilyet... Imádnám a lányom szobájában!

Nézd meg a lábait, nem olyan ingatag az... de amúgy én földön tartanám egyértelműen, nem komód tetején.

2012. jan. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szép, aranyos, de drága. És szerintem nem a legbiztonságosabb. Én inkább műanyag dobozokat vennék, mint ahogy vettem is. Ikea és most akciós az Aldiban. Igaz, hogy nem olyan jópofák, de semmi komoly baj nem történik,ha véletlenül a gyerekre esik.
2012. jan. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!