Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tapasztalt anyukák segítségét...

Tapasztalt anyukák segítségét kérném, vagy akinek van tapasztalata. Hogyan is kell ezt csinálni?

Figyelt kérdés

Pontosabban meghírdettem egy játákot a jófogáson elég jó áron,akadt rá vevő,csak elállt a vásártól amikor megtudta a postai költséget.Ti hogy szoktátok ezt?van olcsobb futár is?( a posta 2640-ért vitte volna utánvéttel).

Megosztanátok velem a tapasztalatokat?

Köszönöm:)


2012. jan. 31. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem utánvéttel kell küldeni, hanem előre utalás után. Így 990 a postaköltség. Elutalja neked a pénzt és ha megjött akkor postázod a terméket. Én mindig így csinálom.
2012. jan. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Én tapasztalt vagyok...igaz,apuka.

Viszont nagyon tapasztalt "Jófogás" hirdető-és vásárló.

Az észrevételeim,amit segítségképpen megosztok Veled.

-Mostanában sokat reklámozza magát az oldal,még a tv-ben is. Szerintem nem készültek fel rá,hogy megnövekszik a hirdetők száma,így az oldalukon hirdetett/reklámozott 2 órás megjelenés egyszerűen nem igaz. Kevés hirdetésfeldolgozóval/rendszergazdával ténykedhetnek.

-Javaslom,hogy minden nap tedd fel a hirdetésed,este felé.

úgy is csak másnap jelenik meg sajna.

-Ismerőseimtől tudom,hogy sokan,akik böngészik az oldalakat,nem mennek vissza két~három napot.

-Jelölj meg konkrétabb lakóhelyet,városrészt,így a potenciális vevő tudni fogja,hol/mire számíthat.

2012. jan. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én szinte minden oldalt használtam már, vatera, tesz-vesz, jófogás, apród, zsibvasar.hu (most a legutóbbin futok ;)


Ami a legfontosabb: csakis akkor postázz, ha elutalták és meg is érkezett hozzád a pénz!

2012. jan. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és a legtöbb nagyobb dolog elmegy standard postai csomagként (dobozba kell raknod!), jelenleg 1115 Ft az ára.


A kisebbek mehetnek levélként (ruhák pl)

2012. jan. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors vállaszokat:D akkor még 1 kérdés:


Ha átutalással történik a vásár akkor a 900 ft-ot kinek kell állni?

És az Apuka vállaszolonak telyesen igaza van én is észre vettem,hogy nagyon fázis késésbe működnek,a többi oldalon vatera stb. regisztrálni meg ilyenek kell és nekem az nem annyira gyerebe.

2012. jan. 31. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!