Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány éves gyereket mersz...

Hány éves gyereket mersz otthon hagyni egyedül? És ha testvérek? Mekkorák?

Figyelt kérdés
2012. febr. 6. 14:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
23%
7 évest már simán 2-3 órára (bevásárlás, találkozó) idejére
2012. febr. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
És mivel látod el, úgy értem hogy ha vmi baj lenne, hova forduljon? van telefonja?kinek nyithat ajtót, vagy senkinek? kipróbáltátok már hogy mondjuk ilyen helyzetben hogy reagál?? Bocsánat, lehet hogy én parázom túl, de nem merem egyedül hagyni:)
2012. febr. 6. 15:02
 3/23 anonim ***** válasza:

próbálok visszagondolni, én kb. 14 éves koromtól voltam egyedül hosszabb időre. testvérem 3 évvel fiatalabb, akkor őt már rám bízták. remélem jól emlékszem.

fogalmam sincs, hogy én hogy fogom csinálni. meg, hogy lesz-e segítségem, stb. jó kérdés

2012. febr. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
0%
az első választ nem mondod, hogy komolyan vetted?
2012. febr. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
hát pedig de...annál is inkább mert sok ismerősöm a 8 évest elengedi egyedül suliba meg haza stb....ebből gondolom hogyakkor 2 órára simán otthon hagyják.
2012. febr. 6. 15:05
 6/23 anonim ***** válasza:

A mi telefonszámunk van neki megadva (a nagynénje vagyok, és nem mellesleg felettük lakunk) és ha bármi gond van, akkor fel kell szaladnia az emeletre hozzánk. Ez van neki meghagyva, és nekünk is ezt mondták a tesómék.

Nem értem miért hitetlenkedik az egyik kedves válaszoló.

Ha van ember aki figyel a gyerekre akár közvetetten is, akkor miért ne?

2012. febr. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Én nagyon félteném 8-9-10 évesen, ugyanakkor emlékszem, hogy én is mennyire akartam volna már erre-arra mászkálni. Suliból hazajönni az osztálytársakkal, ha 5-10 percre van, nekem belefér, de többet nem hiszem, hogy tudnék engedni. Olyan nehéz őket elengedni. Félti ez ember, hogy nehogy baj legyen
2012. febr. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
A kérdezőnek még annyit szeretnék mondani hogy az általános iskolai osztálytársam (és a testvérei is) ilyen idősen egyedül kellett járniuk iskolába, mert anyuka és apuka is dolgozott. Engem 9-10 évesen engedtek el egyedül suliba.
2012. febr. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Ezeket az infókat az első válaszból kihagytad. Azért értetlenkedtem, vagyis nem tartottam valósághűnek a szituációt
2012. febr. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Szerintem egy 7 évest, még nem kellene egyedül hagyni, de egy 10-12 éves már lehet. De csak ha megbízható!!!

Mondjuk nekem 5 évvel idősebb a bátyám, szóval, volt, hogy egyedül hagytak minket 10 évesen, de a szomszédban volt a nagymamám.

Az én lányom még két éves, de 7 évesen nem hagynám még egyedül, de kinek hogy! Azért egy 7 éves, még kicsi, és ha pont akkor csinál valami bajt?!

2012. febr. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!