Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor lesz Kaposváron legközel...

Mikor lesz Kaposváron legközelebb babaruha börze?

Figyelt kérdés
2012. febr. 9. 00:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Ez biztos, hogy a szokásos Gépészes-börze mikor lesz, azt nem tudom.


[link]

2012. febr. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
a szokásos gépészes kellene, mert arra érdemes még elmenni, ha kiderítem, ide megírom.
2012. febr. 9. 10:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Rendben, köszi. Általában hónap elején vannak a börzék, expók-fizetés, gyes/gyed után nem sokkal.
2012. febr. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt hallottam, március 10-én a Lurkó-expo lesz, 17-én pedig a szennai börze. Lehet, hogy márciusban már nem lesz több?
2012. febr. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A Lurkó-expo-ra érdemes elmenni? Olyasmi lehet, mint a gépészes meg a sportcsarnokos?

Ha megtudom mikor lesz a gépészes, ide megírom neked.

2012. febr. 24. 08:29
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát, az szokott a Közgazban lenni (pár éve a Táncsicsban kezdték és volt 100-150 ft körüli belépő, de már nincs), de kevesebb volt eddig mindig az eladó, mint a másik két helyen, de attól még lehet jó dolgokat találni.

Ha belefér az idődbe és nem laksz messze, egy sétát megér.

2012. febr. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gépész:Húsvét utáni szombat délután lesz a börze
2012. márc. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi
2012. márc. 11. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!