Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyereknév-választás. Segítenél...

Gyereknév-választás. Segítenél, kérlek? Zöldkéz! (:

Figyelt kérdés

A férjem katona az Egyesült Államokban, ahol havonta 1x telefonálhat haza, akkor is öt percet, és abba nem férnek bele ilyen kérdések. :)

Van egy vezetéknevünk, a Császár. Szeretnék mellé valami szépet találni. Eddig a Helga a befutó nálam, arra kérnék konkrét véleményt, vagy valami hasonló szépet várok. :)


2012. febr. 12. 16:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%
A Helga szép név, csak nekem egy régi osztálytársam jut eszembe akit így hívtak, és Őt nagyon nem szerettem. Mivel páromnak is nagyon tetszik ez a név, ezért én alternatívában felajánlottam neki, hogy ha kislány, akkor legyen a baba Helka.
2012. febr. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
65%
Szép név a Helga is, de amikor elolvastam a vezetéknevet, mellé valahogy az Edina név ugrott be. Az nem tetszik? :)
2012. febr. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%

Szép név a Helga és megy is a Császár-hoz.


Van egy két ötletem:

Császár Ivett

Császár Adél

Császár Bernadett

Császár Zita

Császár Noémi

Császár Fanni


Ezek jutottak először az eszembe.

2012. febr. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
84%
Nem rossz a Helga, de valaki írta az Edinát, nekem jobban tetszik :) De úgyis Te fogsz dönteni :)
2012. febr. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%
Szep a Helga,nekem tetszik a Helena .
2012. febr. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy én Edina vagyok, és a vezetéknevemet elhagytam. :)

Az azonosság pedig szerintem találékonyság-hiányra utal.


Köszi az eddigi válaszokat. :)

2012. febr. 12. 16:52
 7/21 anonim ***** válasza:
95%
A Helga szerintem nagyon jó. A Helga név nekem eddig nem jött be, de mint Császár Helga, kifejezetten tetszik. Jó hangzása van így együtt.
2012. febr. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
81%
Még leírom, hogy olyan érzésem van vele kapcsolatban, hogy majd találkozom vele egyszer, mint Dr. Császár Helga. Nem tudom miért, de nagyon ilyen érzésem van.
2012. febr. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
93%

Én szerettem a Helga nevet - míg nem lett egy ilyen nevű osztálytársam, vele nagyon nem jöttünk ki. :S

Ami nekem nagyon tetszik, és menne a vezetéknévhez is (szerintem) az a Blanka. :)

2012. febr. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Heléna, Hedvig, Hella...a variáció végtelen:)
2012. febr. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!