Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol van jo gyerekfodrász...

Hol van jo gyerekfodrász Budapesten, budaörsön, vagy Budakeszin?

Figyelt kérdés
Olyan fodraszt keresünk, aki nem riad meg attol, hogy egy 2,5 eves kisfiu hajat levagja, akkor is ha hisztizik közben, gep kizarva, csak olloval.
2009. jún. 7. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:
olyan nincs hogy gyerekfodrász.Szerintem vidd a saját fodrászodhoz (ha van), vagy oda ahová te szoktál járni és ismernek.
2009. jún. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
...vagy mielőtt vinnéd a gyereket, kérdezd meg hogy vállalnak e egy 2 évest?
2009. jún. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én tudok 1 jót, de az Budapesten van a 11. kerületben. A fiamnak 10 hónaposan vágta le és nagyon hősiesek voltak mind a ketten:)
2009. jún. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nyilvan nekem is eszembe jutott, hogy a sajatomhoz vigyem, es azzal is tisztaban vagyok, hogy nincs külön gyermekfodrasz, na de mindegy.

A 11. Kerület nekünk tölketelet, söt talan a legjobb :) irnal pontosabb cimet? Köszönöm :)

2009. jún. 7. 17:56
 5/5 anonim válasza:

Szia!

Mi Budakesziről járunk ide mind a két gyerekkel. A kicsi kétévesen ült be náluk először az autóba, és azóta is imád oda járni. Játszósarok is van, és ha nem akarod, hogy megijedjen, először csak játszani menjetek be. A fodrászok türelmesek és minden helyzetet megoldanak. Komolyan mondom, nagyon megéri az árát, ami nem is túlzás, ahhoz képest semmiképp, hogy jutalomképpen viheted a gyereked a fodrászhoz, neked pedig semmi stressz vagy előre aggódás! A Rózsakertben vannak: [link]

Örömteli hajvágásokat kívánunk (csakis ollóval)! :)

2010. máj. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!