Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit vehetnék/készíthetnék...

Mit vehetnék/készíthetnék születendő unokahúgomnak/unokaöcsémnek?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok és az unokanővérem terhes.Nagyon várom már,hogy megszülessen a baba,de még csak 8 hetes a pocakban.Minden héten bemegyek az unokanővérem boltjába és viszek neki valami péksütit vagy bármit.Már gyűjtögetem a pénzt,amit majd rá fogok költeni,már meg van 10 000Ft.Már megterveztem milyen ruhákat veszek neki, egy szóval nagyon várom már.:).Az lenne a kérdésem,hogy mit vehetnék vagy készíthetnék még neki?:)
2012. márc. 10. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon kedves vagy, hogy így várod ezt a kisbabát, de tudnod kell, hogy ilyenkor még nem szoktak róla beszélni, vásárolni neki, mert igazán biztos csak a harmadik hónap után (90 nap) lesz.

Inkább majd a későbbiekben vásárolj bármit, hisz addigra azt is tudni fogod fiú vagy lány.

Amik mindig kellenek egy babának:

- anyának sok sok segítség (gyerekgondozás, takarítás, bevásárlás)

- pléd amivel betudják takarni

- ruhácskák (inkább nagyobb mint 56-os)

- baba játékok

- cumisüveg

- törölköző

- de a szülőket is meglehet kérdezni, mit szeretnének


Amit elkészíthetsz

- ágyneműt varrhatsz ha tudsz varrni és van varrógéped

2012. márc. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vesztek egy csomag pelenkát (anyukád segít a méretválasztásnál) és készíthetsz pelenkatortát.


Például így:

[link]

2012. márc. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez tényleg nagyon jó ötlet!
2012. márc. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,nagyon sokat segítettetek !:) A pelenkatorta nagyon jó ötlet. A kis pléd is nagyon megtetszett,anya is mondta,hogy a kisbabáknak szoktak venni.Nagyon köszi !:))
2012. márc. 11. 07:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!