Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hangyák ellen, gyerekek...

Hangyák ellen, gyerekek mellett merjem használni a BIO kill-t?

Figyelt kérdés
Már mindent kipróbáltam, ami nem vegyszer, de hetek óta lepnek a hangyák, hiába takarítok napi kétszer. Mostmár muszáj valami komolyabb
2012. márc. 22. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nyugodtan használhatod, nem ártalmas
2012. márc. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%

Egyrészt igen, másrészt nem megoldás.


Hangyabolyok ellen a legjobb a hazhordós csali, kell egy pár nap, míg a boly is bekajálja, és így elapad az utánpótlás.


Ha csak kint fújkálod őket, mindig jön majd újabb, a bolyt kell elpusztítanod.

2012. márc. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 hónapja fujtam körbe az egész lakást azóta nem láttam egy darab hangyát sem! 1 éves a kisfiam tehát kúszik mászik beszéltem a védőnővel utánna néztem a netem mindenhol azt mondták nyugodtan használjam! Nem volt semmi gond!
2012. márc. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem vált be a biokill, a Piretrin extra viszont igen. Elméletileg melegvérűre ártalmatlan, de én úgy csináltam, hogy beszórtam vastagon a hangyák vonulási útvonalát, különös tekintettel a padlórésekre, meg ahol meg szoktak bújni, majd néhány órára gyerekestül elmentünk itthonról. Hazaérve rengeteg döglött hangyát találtam. Felporszívóztam, felmostam, nem is jöttek vissza.
2012. márc. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekünk nagyon bevált. Két kisgyerekem van, csecsemőkoruk óta ezt használjuk. Azóta nincs hangya a lakásban. 2-3 fújással egész nyárra meg van oldva a gond.
2012. márc. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. akik használják végig fújtátok mindenhol a fal szélén? szőnyegre meg ilyen helyekre?
2012. márc. 22. 16:10
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha meg tudod nézni, akkor keresd meg a felbújási részeiket. Nálunk a kis dögök átfúrták a fugát a konyhában, több helyen is. Mivel ezek szekrény mögött, zárt részen vannak, oda Raid-del fújtunk be, onnan nem is jönnek a kis genyók. A Raid-nek van speckó hangyacsapdája (ez is behordós típus) ezt a fürdőben és a wc-ben is letettük, mert ott is jöttek fel, azóta eltűnt a hangyainvázió. Ez azért is jó, mert nem kell leragasztani, ha megoldottad a gondot az egyik helyiségben, viheted a másikba is. Ráadásul ezt szekrény mögé, kiságy alá, ahová nem fér be a gyerek leteheted.

Egyébként a Bio Kill is szuper, akinél vettük, azt mondta, hogy ő meg is kóstolta, mert nem hitte el, hogy se állatnak, se kisgyereknek nem lesz baja. Semmi problémája nem lett tőle.

2012. márc. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi is ezt használjuk. Végigfújom vele a fal mellett, de a szőnyegre is fújtam már (éjszaka, reggel pedig a porszívózással kezdtük).

Nagyon gyűlölöm őket, mindenhol feljönnek.

Ezzel adok nekik. :-D

2012. márc. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!