Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tapasztalt "sport babakocsisok"!?

Tapasztalt "sport babakocsisok"!?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni 1 éves kislányomnak sport babakocsit.

Max 25 ezerért, esernyőre csukhatót, könnyű 5-6 kilós kivitelt. Városban használnánk szaladgálós kocsinak, nagy sétákhoz van jó masszív kocsink.

Szeretném, ha dönthető lenne és lenne karfája is.


[link]


[link]


Ilyesmikre gondoltam.

Tapasztalatokat, véleményeket várnék. Köszönöm!


2012. márc. 26. 22:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Másodikat venném, mert esernyőre csukható!
2012. márc. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy ez dönthető-e, de ennyiért találsz már jobbat is szerintem. Én anno az Auchanba vettem, semmi márkája nem volt. De az olyan masszív volt, hogy bármelyik márkás sport babakocsi elbújhatna mögötte.

Szempontok, amiket vegyél figyelembe szerintem:

- kerék

- dönthetőség,

- szélesség

- tető

- ernyőre csukható.

2012. márc. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 TKI Ibolya ***** válasza:
Én pierre cardin ps 630-as tipusát vettem.Van karfája,hosszított lábtartója,kosara,szinte vízszintesig dönthető és esernyőre csukható.18500 forintért vettem a neten.Nagyon szeretem nekünk be vált.Kaptunk hozzá esővédőt és lábzsákot is.
2012. márc. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

az Auchanban néztük, most nem volt semmi, még a Coraban szeretném megnézni. Megnézem az utolsó válaszoló kocsiját is, hátha...

Neten kinéztem már néhányat, elmentünk a boltba megnézni és persze nem volt, de az eladó mondta, hogy meg lehet rendelni. Hát köszi, ha látatlanban akarok venni kocsit, akkor rendelek a netről. Nézett rám, hogy miért akarom kipróbálni meg beleültetni a gyereket, mielőtt megveszem.

Meg úgy mutatta a kocsit, hogy "és még ezek is szépek", hát nekem ne csak szép legyen egy kocsi!!!!

Nem is értem, minek van ott olyan eladó, aki nem ért hozzá!?

2012. márc. 27. 10:58
 5/9 A kérdező kommentje:
Na ez a pierre cardin ps 630 tényleg jónak tűnik!!!! :)
2012. márc. 27. 11:00
 6/9 anonim ***** válasza:

Én az elsőt venném, pont a tolókar miatt - mert egybe van.

Igaz, hogy ez nem esernyőre csukható, de szerintem sokkal könnyebb irányítani (akár 1 kézzel is), mint a 2 karost.

2012. márc. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Sajnos csak az esernyőre csukható jöhet számításba, mert kicsi a hely a kocsiban, amit napi szinten használunk.

A másik kocsink travel sistem, és nagy lapra csukható, azzal sok a macera, nagy helyet foglal. Szaladgálósra kell egy kicsi esernyőre csukható.

2012. márc. 29. 09:53
 8/9 TKI Ibolya ***** válasza:
Az enyémet egy kézzel is könnyen lehet irányítani.
2012. ápr. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

:)

Köszi Mindenkinek!!!!


[link]


Ezt vettük végül.

Nagyon-nagyon jó!

2012. ápr. 4. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!