Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Itthon tényleg nem kapható...

Itthon tényleg nem kapható sehol micimackó és barátai kis figurák formájában, vagy csak én nem találom?

Figyelt kérdés
Az amerikai,német ebay tele van velük, dehát arra rájön még a posta és akkor már elég drága lenne. És egyébként sem tudok ebayről egyelőre rendelni, nem jó hozzá az én kártyám. .-(
2012. márc. 27. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen kis figurákra gondolsz? Én meg bármi mást keresek, csak ne micimackós legyen, de mindenhol ezt nyomatják, csoda ha lelek valami Mickey Mouse-os cuccost :-)
2012. márc. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha kicsit leszakadsz a netről és elmész egy-két játékboltba, biztos, hogy rád ömlik vagy 1000 micimackó és barátai.:-)
2012. márc. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Pldul ilyenekre gondolok:

[link]

Van itthon micimackós lego duplo,de csak olyanok amibe micimackó,malacka,tigris vagy füles van. Drága kisfiunk viszont a bagolyért van oda a meséből,amit sehol sem kapni.

Mikiegeres figurák is vannak ebayen.

2012. márc. 27. 15:22
 4/5 A kérdező kommentje:
A játékboltba is ömlik rám minden ami micimackós, csak ilyen kis figurák nincsenek.
2012. márc. 27. 15:24
 5/5 anonim ***** válasza:

Amit te keresel az a fisher price móka henger, nem tudom, hogy micimackósat találsz-e, mert mostanában csak más figurákkal szoktam látni, de baba boltban érdemes megkérdezni, hogy tudnak-e rendelni. Egy hengerben, ha jól emlékszem 3 v. 4 figura szokott lenni, és 1500ft körül volt az ára.

Itt is találsz ilyen figurákat, csak ezek nagyobbak:

[link]

2012. márc. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!