Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek megtartsam vagy...

Boja84 kérdése:

Mit tegyek megtartsam vagy abortusz?

Figyelt kérdés
Lassan 10 hetes kismama vagyok.Már van egy 6 éves lányom akit nehezen tudok egyedülállóként nevelni anyagi válság miatt.Munkahelyem sincs sajnos!A második gyermek apjával szétváltunk.Az igazság az hogy láttam ultrahangon a picit és nem tudom képes lennék-e az abortuszra!Tanácstalan vagyok!
2012. ápr. 1. 12:59
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Szia!


Sajnos ez nagyon nehéz döntés, és mi ebben nem tudunk helyetted dönteni.

Az apuka tudja a babát? és mit mondott? Felvállalja vagy nem?



Mi is nagyon nehezen élünk, a párom 60ezret keres, nekem csak az árvaságim van még, mivel főiskolás vagyok. Mi megtartottuk. Olyan még nem volt, hogy ne legyen sehogy.

2012. ápr. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
nagyon sajnálom a nehéz anyagi helyzetedet de ennek ellenére azt tanácsolom h tartsd meg én tegnap vesztettem el a kisbabámat amikor megtudtam h babás vagyok mindent elkövettem h elmenjen mert már van egy 17 hos kisfiam és a mi anyagi helyzetünk is nehéz pénteken összevesztünk a párommal nagyon csúnyán majdnem h megis vert és tegnap sajnos elvéreztem és igy utolag h tudom h már nincs nagyon hiányzik
2012. ápr. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Tartsd meg! Azt sosem fogod megbánni! :)
2012. ápr. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%

Ilyenkor mindig elborul az agyam.

Ha nekem rossz az anyagi helyzetem, akkor védekezek!

Most te is szenvedsz, meg a nagyobb gyereked is fog (még kevesebb jut neki). A babáról nem is beszélve.

Abortusz: elveszed az életét. Ha meg megtartod, akkor ő is nélkülözni fog.

ISZONYATOSAN FELELŐTLEN EMBEREK VANNAK!

2012. ápr. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 porcukormókus ***** válasza:

Nekem kb. 2hét volt, mire mindent elintéztem az abortusszal kapcsolatosan (mi a műtét napján meggondoltuk magunkat, és megtartottuk a Kistesót). Szóval ha műtét mellett döntesz, akkor sietned kell, nehogy kifuss az időből.

Nagyon sajnállak, tényleg nem vagy könnyű helyzetben.

2012. ápr. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Őszintén sajnálom,

hogy ilyen helyzetbe kényszerültél. Kívánom, hogy bárhogy is döntesz, minél jobban alakuljanak a dolgaid!

Megértelek, abszolút. Aki meg elítél, az hasonló helyzetben még nem volt, az biztos! Nagyon nehéz ilyenkor dönteni, és az eseteges lelkiismeret-furdalást elviselni. Vagy a nyomort, amit az anyagiak hiánya okoz...


Szülők nem tudnak segíteni? Munkanélküliként gondolom szülőknél laksz, nem?

2012. ápr. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
El tudnád tartani?Mennyire éltek nehéz körülmények között?
2012. ápr. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az egyik valaszolonak uzenem h egy paraszt! nem csak felelotlensegbol lehet valaki nem kivant terhes.Te gondolom fold alatti bunkerben laksz es meg soha nem hallottal olyanrol h a gumi kiszakad vagy a tablettaszedes ellenere is teherbe esik a no. Es ha felelotlensegbol is az vki, nincs hiozza jogod h birald!

Van neki gondolhatod eleg problemaja nelkuled is!A lelkiismeretevel majd elszamol o.Taplo!

2012. ápr. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
33%

Szia Anyuka!


Ha gondjaid vannak, fordulj egy alapítványhoz pl.

[link]

vagy egy szeretetszolgálathoz, karitászhoz. Talán a védőnő is tud segíteni.

Bennem is élnek még az UH-s képek, alig vártam, hogy újra és újra láthassam! Igazi kis csoda - azóta is :-)


Szurkolok Nektek:

egy anyuka

2012. ápr. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!