Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért nem kaptam családi...

Miért nem kaptam családi pótlékot? Mi a teendő, még küldhetik?

Figyelt kérdés

Eddig a B.A.Z megyei MÁK-tól kaptam a családit,de már 1,5éve Pesten van a bejelentett lakcímem,és nem jelentettem. Tudom hibás vagyok,de valahogy mindig elfelejtődött!

Viszont márc 9.-én a lányom betöltötte a 2.évet,ezért megigényeltem a Gyes-t,(előtte gyed-et kaptam)a Pest megyei Mák-tól. Erre ugye kaptam egy levelet Miskolcról hogy a lakcímváltozásra való tekintettel átadták az irataimat Ceglédre.

Most kaptam 18.000 pár száz ft-ot,a Pest megyei Mák-tól. Gondolom ez a Gyes lehet március 10-től! De akkor hol a családi,ha elvileg egy helyről küldik???

Ha nem a Gyes akkor mi ez a 18.000 ft?


2012. ápr. 4. 22:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Hívd fel őket. Az a legbiztosabb.
2012. ápr. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
van egy olyan nyomtatvány amiben be kell jelenteni a lakcím változást az Államkincstár felé....
2012. ápr. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!