Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen eredményt értél el...

Milyen eredményt értél el otthoni tornával?

Figyelt kérdés
Mire tornáztál, mennyi ideig, mikor látszott először a változás?
2012. ápr. 9. 18:43
 1/5 anonim válasza:
Én akkor szoktam tornázni - tornára fanyalodni - (sajnos csak akkor) ha fáj a hátam. Na de akkor marhára lelkesen tornázok akár hetekig is! Mert ez segít. Szemben minden más krémmel, meg matraccal, meg gyógybogyóval! Van egy gerinctorna kazettám :D igen ez még kazettán van meg! :D És arra! Jó ötlet! El is kezdem a szokásos menetrend szerinti (kb) éves fájás előtt! :D
2012. ápr. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyszer, még 21 éves koromban 4 és fél hónap alatt 17 kiló ment le vele, aztán szülés után 26 évesen 5 hónap alatt 20 kiló.

Egyszerű: megnézel pár youtube videót hogy milyen gyakorlatok ajánlottak combra, popsira, hasra, stb., és minden reggel és este csinálod kicsit. Az időhiány nem kifogás. Én reggel csinálom 30-40 percet, és este, mikor már a kicsi alszik és midnennel megvagyok, 1 órát. TV nézés közben, tehát nem is fárasztó. Minden egyes nap! Feltölt energiával, szóval szeretek otthon tornázni. És ingyen van :) Lábemelés, farizom-és comb gyakorlatok, guggolások, hasizom, ilyesmik, keress rá, vannak jó videók. Az fizesse ki a heti két edzésre az árat, akinek motiváció kell, én azt mondom. Vannak barátnőim, akik mondták, hogy ők azért nem tornáznak otthon, mert otthon nincs motiváció, míg ha elmennek az edzőterembe, ott muszáj. És annak sem ajánlott az otthoni torna, aki nem kreatív vagy nem elég kitartó, mert otthon ugyebár nincs edző aki megmondja, mi után mit csinálj, magadnak kell saját edzésprogramot és gyakorlatsorokat összeállítanod, és hértől hétre növelni pl. lábemelések számát, stb. Hamar belejön az ember :)

Sok sikert!

2012. ápr. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, természetesen nem zabáltam, azaz este hét után nincs kaja, a reggelit viszont nem szabad kihagyni, és édesség csak módjával. Nem szabad koplalni, de ésszel kell enni, és a tornával együtt ez olyan eredményre vezet, hogy a zsírft izom vszi át pl. combodon, és így megy le 5 hónap alatt 20 kiló.
2012. ápr. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 TKI Ibolya ***** válasza:
4 hónap alatt 8 kilótól szabadultam meg.Most 3 gyerek után ugyan olyan vékony vagyok mint lány koromban!
2012. ápr. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szép napot!
2012. ápr. 10. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!