Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Javasoljátok egy 2 éves...

Javasoljátok egy 2 éves lányzónak a Chippolino ultra flora babakocsit? Kieg lent.

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy 3-4 hósan amikor még elég volt neki a mózes,akkor imádott babakocsizni. Utána vettünk neki egy nagyon jó kis sportkocsit.Ami könnyebb mint a másik.(15 ill 9kg kb.) Amit már nem szeretett. Zavara,hogy nem lát. Ezért vettünk MT-t.(mei-tai) s azzal közlekedtünk,azt imádja. Apuka is szereti:) Igy másfél éve mindehova MT-vel megyünk. Nem bánom,mert könnyebb és nem kell azon szórakozni hogy elférünk-e a buszon vonaton. Meg ilyenek. Most azonban költöztünk,egy kertvárosi rész közelébe.(Wekerle mellé,az Ady Endre út túloldalára,panelba. ) S itt a Wekerlén nagyn jó játszók vannak,ahova szeretnék csak úgy lemenni sétálni vele. Hogy ő beül a kocsiba és megyünk. Azért néztem ezt a kocsit,mert kis könnyű,aranyos,tetszik a szine is(pinket néztem). Ugyanis ha MT-vel megyünk akkor lent sétálhat akár két órát is nem fárad el,de utána sírás árán lehet csak felvenni és hazajönni. Ezt szeretném kiküszöbölni. Ez a kocsi az: [link]


Ne haragudjatok hogy ilyen sokat irtam!


2012. ápr. 16. 08:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem jó ötlet venni neki egy babakocsit, bár én már ennyi pénzt nem adnék ki rá, mivel nem sokáig használjátok már a babakocsit. Keresgéltem kicsit, és én tuti ilyen kocsit vennék. Könnyű, szép, praktikus. Bár ez az én véleményem. :)

[link]

2012. ápr. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát én meg tuti nem vennék két évesnek babakocsit. Járjon kismotorral, triciklivel, stb. Triciklit tudod te is tolni, ha ő fáradt, és nem akar. Két évesen csak akkor használtunk babakocsit, ha nagy kirándulásra mentünk, ahol tuti nagyon elfáradt. de arra meg jó a régi is.
2012. ápr. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Néztem ezt is,ismerem is. Nem ennyiért venném,találtam alig használtan. Van egy másik,az 15(használtan) de az nem annyira tetszik. (giraffe club 269 vagy ilyesmi.)
2012. ápr. 16. 09:00
 4/11 A kérdező kommentje:
Tricikli? Kismotor? Mocija van,de nem ér le a lába róla.Még csak szobában szórakozunk vele... Milyen triciklit javasolsz?
2012. ápr. 16. 11:36
 5/11 anonim ***** válasza:

[link]



például ilyet, ami tolókaros, és tudod tolni.

2012. ápr. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Két évesnek ez fölösleges. Mi pont tegnap vettünk a két évesemnek babakocsit így kipróbáltunk párat. Minél magasabb és keskenyebb kellene nektek már. A lábtartónak kell magason lenni, hogy ha nem teszi fel a lábát akkor se "darálja" el a cipőt. Emelhető lábtartó már egyáltalán nem kell, sőt még hátrány is. Nem árt ha dönthető a kocsi, mert szélben jobban véd hátra engedve.

Erről a honlapról pl ez jó lehet, elég nagynak néz ki a kereke és párnázott!!!! a fogantyúja.

[link]

Persze nem árt egy próba a gyerekkel, meg megnézni hogy egykezes-e.

Ha ennél nagyobb méretű kocsit veszel, akadályozni fog sétánál, ha meg olcsó esernyő kocsit akkor utálni fogod tolni.

2012. ápr. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lemaradt, hogy szerintem kell pesten babakocsi. Mert ha pl elruccannátok már messzebbre is (állatkert, játszóházak...) nem fogsz triciklivel bénázni.
2012. ápr. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

85cm a hölgy magassága,de mi van ha megvesszük és nem is marad meg benne?

Majd megkérdem barátnőm h a kicsit nagyobb sport kocsiját adja kölcsön.Ők most vettek kis könnyű kocsit.

2012. ápr. 16. 13:41
 9/11 anonim ***** válasza:
Inkább is kis kocsit kérd kölcsön.
2012. ápr. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

2 évesnek vagy a legegyszerűbb esernyőre csukhatót vennék, vagy semmilyent. Ilyet semmiképp, amit belinkeltél. A vége úgyis az, hogy kiugrál a kocsiból, ha úgy gondolja, te meg cipelheted a kocsit. Ha már cipelni kell olyat cipelj, ami kicsi és könnyű.

Hasonlóra gondolok: [link]

2012. ápr. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!