Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Trixi könyveket a ti gyerekeit...

Trixi könyveket a ti gyerekeitek is szereti? Melyik a kedvenc, legjobb?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 20. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Imádják!!! :D Mire a nagy oviba ment az összes mondókát ismerte :) A kedvencei a mondókásak, meg a Tücsök-prücsök
2012. ápr. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen

mert van 3 db, csak most akarok neki rendelni, és nem tudok válogatni annyi féle- fajta van.

2012. ápr. 20. 12:14
 3/4 anonim ***** válasza:
enyémnek az óvodás a kedvence:)
2012. ápr. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az enyémnek nagyon sok van és nagyon szereti. Nem akarok túlozni, de 40 db biztosan van.

Az elsőt 1 évesen kapta a barátnőmtől, azóta csak gyűlik, hozzák neki ők is ajándékba, sógornőm is állandóan hoz, meg én is veszek. (160 Ft-ért veszem akciósan a megyei hírlap kirendeltségénél)


Amiket a legjobban szeret, azok egyértelműen a mondókás, verses, dalos részek. Ezeket én is különösen hasznosnak tartom, nagyon sokat megtanult közülük, szerintem ezekből mindenképp válassz! (Pl. Süt a nap, Én elmentem a vásárba, Ciróka-maróka, Jó kis hely az óvoda, Süssünk, süssünk valamit, Hull a szilva a fáról)

2012. ápr. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!