Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha egy terhesegi teszt lathato...

Ha egy terhesegi teszt lathatolag es egyertelmuleg pozitiv, akkor miert kell olyan h. lye kerdesekkel jonni hogy szerintettek is pozitiv? Nem halvanyodik? Meg hasonlo ba. Sagok?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 26. 17:02
 1/5 A kérdező kommentje:
ugy erzem itt sok elkeseredett not akinek nem jon osze a baba azokat akarjak provokalni hogy nezzetek nekem milyen szep pozitiv tesztem van...
2012. ápr. 26. 17:04
 2/5 anonim ***** válasza:
:D:D:D
2012. ápr. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert az ember szeret együtt örülni másokkal, és szereti hallani (olvasni), hogy igen barátom, van miért örülnöd, gratulálok!


Ugyanakkor sok első gyermekes jár ide szerintem, akiknek még nem feltétlenül van tapasztalata a tesztekkel. Akinek van tapasztalata és kedve, az pedig miért ne segítene, miért ne erősítené meg a bizonytalanokat. Ezt hívják jóindulatnak. :)

2012. ápr. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Nem gondoltam,hogy ennyire kiboritott a kérdésem:)) de ezek szerint megis. Nem akartam provokálni senkit,csak megkérdeztem. És egyáltalán nem dicsekvesbol,hanem azért mert aggódom:))

Sokáig nem jött a baba nalunk,és nagyon sok olyan kérdéshez írtam,aki akkor tesztelt pozitívat,és velük örültem. Volt,hogy feltettem egy kérdést,hogy ki mikorra nem varja, és mindenkinek sikerült,pedig írtak oda vagy 50en,csak nekem jött meg. Megis mindenkivel örültem:) csak a velemenyeteket szerettem volna kérni,mert mástól nem tudom megkérdezni..

2012. ápr. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem kell azonnal arra gondolni, hogy csak dicsekedni és másokat bosszantani jönnek ilyen kérdésekkel. Van egy olyan pont ami lehet a 10. de lehet az 1000. negatív teszt után is, amikor egyszerűen már képtelen vagy elhinni, hogy az a második csík tényleg ott van és nem csak te akarod oda látni.

A barátnőmnek 7 év próbálkozás és megszámlálhatatlan - teszt után lett egy tökéletesen +, gyönyörű 2 csíkos tesztje. Szegénykém este 10-kor jött át, hogy menézzem tényleg ott van-e vagy csak képzelődik, mert már nem is hitte, hogy neki ilyen lehet valaha (pjzsmirigyes, PCO-s, IR-es, kétszarvú méhe van)... Ott volt a két csík, de míg az orvos meg nem állapította a terhességet és nem látta UH-n a babája dobogó szívét, egyszerűen képtelen volt elhinni, hogy ez tényleg igaz.

2012. ápr. 27. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!