Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után mikor volt jo...

Szülés után mikor volt jo nektek a szex? Én ugy érzem, lehet hogy kiröhögtök, de szűkebbre varttak össz, probálkozunk mi, de nem megy. ötletek.

Figyelt kérdés
2009. jún. 23. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
enged elmagad ne gondolkozzz!Ájulj el a boldogssságodtol és minden jó lesz .
2009. jún. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem szűkebbre varrtak, hanem az egyik részen már nem tágul annyira. De a többin igen! Mi pont így jártunk. Óvatosan próbálgattuk. 3 hónap után volt minden jó.
2009. jún. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%

Az, hogy szülés után mikor lesz jó a szex, nagyon változó, és többen tapasztalják, hogy "szűkre szabták", de nem kell megijedned, a későbbiekben lehet ez előny is :)

Fontos most, hogy türelmesek legyetek és ne adjátok fel a próbálkozást (vegyétek úgy, mint az első alkalmat). Segíthet a síkosító gél használata és az, ha megnyugtató és a magadéhoz hasonló történeteket hallasz, illetve a tényeket a szülés utáni első együttlétről:

[link]

Remélem, hogy getítettem :)

2009. jún. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

bár én császáros voltam, és mégis úgy éreztem, hogy "szűkebb" vagyok. a vágy hiába volt meg, valahogy mégsem ment zökkenő mentesen a dolog... :)

2-3 hónapos volt a kicsink, amikor próbálkoztunk először

aztán egyre jobb lett, én úgy éreztem mintha bele kellene jönni újból

nálunk a terhesség alatt sem volt szex egyéb okok miatt, tehát elég sok hónap kiesett

most már 6 hós a fiunk, és mondhatom minden ok

2009. jún. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!