Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az ilyen...

Mi a véleményetek az ilyen anyukáról? Megint én vagyok a rossz?

Figyelt kérdés

Szóval van egy anyuka játszótéren aki mindig maxon hallgat zenét(fülhallgatóval). Ez önmagában nem zavar,de ha odajön hozzám beszélgetni ki nem venné a fülhallgatót a füléből.Ez viszont annál inkább zavar.Beszélgetünk a zene a fülében,úgy érzem nem figyel rám és szerintem az a minimum,hogyha társalgunk megadja azt a minimális tiszteletet,hogy nem hallgat közben zenét.Ezt ma délelőtt elmondtam neki és még ő volt felháborodva.

Szerintetek kinek van igaza?Ti szoktatok ilyet csinálni?Egyáltalán szoktatok fülhallgatón zenét hallgatni,ha a gyerek veletek van?


2012. máj. 5. 11:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
De akkor hogyan hallja, amit mondasz neki? Én lehet, hogy másképp jeleztem volna neki, például ritmikusan ráztam volna a fejem, miközben beszélek vele, vagy tátogtam volna. Egyébként szerintem is udvariatlanság úgy beszélgetni, hogy rajta van a füles.
2012. máj. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

nem nagy ügy, kerüld a társaságát, és ne válaszolj neki amíg ki nem veszi a füléből a hallgatót, el is mondtad neki jól tetted

majd felfogja talán egyszer

de ha nem attól te még legyél nyugodt, vidám és hagyd a fenébe az ilyet

2012. máj. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Gondolom kicsit lejjebb veszi a hangerőt.
2012. máj. 5. 12:08
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Azt hiszem ő is írt ki egy kérdést... épp az előbb olvastam
2012. máj. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Belinkelnéd?
2012. máj. 5. 12:20
 6/12 anonim ***** válasza:
87%

Valóban udvariatlanság a részéről. Én még a napszemüveget is mindig leveszem ha beszélgetek valakivel, mert úgy illik.

Ha folyik a könnyem a naptól (nagyon érzékeny szemű vagyok), akkor elnézést kérek és visszaveszem.

2012. máj. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Igen irt ki egy kérdést,én is olvastam, de válaszolni nem válaszoltam rá,mert szerintem ez egy akkora taplosag!!! Nem állok le az ilyennel veszekedni meg itt a neten sem. Ahelyett,hogy a gyereket tanitgatna,enekelne vele,játszana,ő a fülhallgatoval hallgatja a zenét! Szánalmas!!!
2012. máj. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2012. máj. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is tiszteletlenség. Ez a kamaszoknál a divat manapság, hogy a fülhallgató le nem szakad a fejükről... De egy anyának érettebbnek kellene már lennie, és a jóra tanítania a gyerekét, nemde? Szóval jól tetted, hogy megmondtad neki az igazat.
2012. máj. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%
hátelég szokatlan, de ha hallja amit mondasz nem gáz sztem
2012. máj. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!