Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Felétek is sok darázs van...

Felétek is sok darázs van mostanság?

Figyelt kérdés

Egy kisebb társasházban lakunk, és az utóbbi 1-2 hétben rengeteg lett a darázs. Már körbejártam a házunkat, fészket nem látok, de a szomszéd ház tujasövénye felől jönnek. Már félek ablakot nyitni, mert egyből bejön egy darázs.

A lakásban nem változott semmi, nincs illatos virág, gyümölcs elöl.

Évek óta itt lakunk, de ennyi darazsat még sosem láttam.(sőt, eddig szinte egyáltalán nem voltak itt darazsak)

Sajnos szúnyoghálónk nincs, és pénzünk se, hogy gyorsan szereltessünk.

Hogyan lehetne távol tartani ezeket a rovarokat?


2012. máj. 8. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:

nálunk is sok a darázs, anyuéknál is, de náluk lódarazsak vannak. Pedig asszem egyszer kiírtották már a fészket...


Ki kéne hívni szakembert, aki direkt ilyennel foglalkozik, szoktam látni hirdetésekben.

2012. máj. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem minden éven egyre több van. Rühellem őket. Am nem bántanak, ha te sem azokat. :D

fészek biztos h van,száraz helyen kell lennie. Faházban esetleg...

Szúnyoghálóra ha nincs pénzed,feszítsél ki egy függönyt,amit a cigányasszonytól vettél olcsón. ;) Távol tartani nem lehet őket, max. lecsapod,amikor meglátod. én pl.az ujjammal szoktam összenyomni,de óvatosan,h nehogy megcsípjen! :)

2012. máj. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!