Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van esetleg olyan anyuka itt,...

Van esetleg olyan anyuka itt, aki - hozzám hasonlóan - nem tud mit kezdeni a már nem használatos babaholmikkal ( kiságy, etetőszék stb. )? Ti mit kezdetek velük?

Figyelt kérdés
Garzon lakásban lakunk és még magunk is alig férünk el, tároló meg nem tartozik a lakásunkhoz, erkélyünk szintén nincs, ahova kitehetném.
2012. máj. 9. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi is így vagyunk. Ami értékesebb pl.: kiságy,hinta, babakocsi...stb azokat meghirdetem, és eladom, de az apróbb dolgokat, és ruhákat oda adom a védőnőmnek, aki tud olyanokat, akik boldogan használják.
2012. máj. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

Mi másfél szobásban lakunk, és már nem férek a dobozoktól, gyerek holmiktól. Egy részét elvittem a szüleimhez, de már ott is kezd sok holmink lenni, ezért én lassan eladogatom őket.

Kérdés, hogy meg akarod-e tartani a tesónak vagy megszabadulnál tőlük.

2012. máj. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi sem tervezünk több babát,(2 fiam van) próbálgatom eladni a megmaradt cuccokat, de nagyon nehezen sikerülnek. Pedig tényleg szép és megkímélt állapotú mindegyik. Így megvan még:

-a kiságy (ketten kb össz. két hónapot aludtak benne...)

-a légzésfigyelő (azt ugye mellettem fekve nem tudtuk használni)

-etetőszék (valamiért a kicsi egyszerűen nem marad meg benne és a nagy sem sokáig használta)

-kenguru (kicsinek vettük, de mire akkora lett hogy tudtuk volna használni tél lett)

-babakocsi-hordozóval (bár ezt használtuk sokat, de kiváló állapotban van)


...és az a vicc, hogy a (nem túl szűk) családban születtek babák és csak akkor kellett volna ha ingyen adom... mondtam egy igazán csekély árat rájuk már rögtön nem is volt rájuk szükség. Nagyon sok pénz benne fekszik, de hirdetgetem folyamatosan, egyszer csak rátalál a gazdájára :)

2012. máj. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tervezünk kistesót, de nincs szívem eladni semmit :( Mert mi van, ha mégis lesz?

Mondjuk az eladásból sem származna túl sok hasznom, manapság már mindenki ingyen szeretne jó dolgokhoz jutni :(

2012. máj. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!