Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Itthon amikor már a kicsik...

Itthon amikor már a kicsik alszanak tényleg bűn 1,5-2órát tornázni?

Figyelt kérdés

Nem jutok el edzésre, ezért itthon elkezdtem "hastánc kezdőknek" dvd-t csinálni. Jól esik. De ált 8-8:30kor kezdem, ahogy a kicsik kidőlnek, csend van, halkan megy a dvd, épp halljam mit is kéne csinálni.

Nekem jól esik, és kell is(gerinc gondok, kevésbé fáj a hátam amióta csinálom).

Egy ismerősöm beszólt érte, hogy mi a francért kell ennyi ideig tornázni, gyerekezhetnék is helyette. Nem akarja megérteni, hogy ilyenkor már alszanak, ha gond van felsírnak, inni kérnek, pisilni kell csak egy pause és már vagyok is nekik... Házimunkám ilyenkorra nincs, meg nem is zajonganék már. Ennyire gáz ez?


2012. máj. 9. 21:39
1 2
 1/19 anonim válasza:
100%
már miért lenne gáz?? nyugodtan folytasd az ég világon semmi gond ezzel amíg elérhető vagy a kicsiknek ha kell és nem zavarja őket az alvásban :)
2012. máj. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Na az ilyen ismerősöket hamar ki kell iktatni. Ha alszanak, akkor nem teljesen mindegy, hogy mit csinálsz? Szerintem nagyon jól teszed, hogy mozogsz, ha időm engedi, én is futok itthon gépen, mert nekem sincs időm eljárni sehova, jól esik a mozgás, jobban érzem magam a bőrömben.
2012. máj. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Pietrosol válasza:
100%

Dehogy,sőt inkább minden elismerésem a tiéd,hogy gyerekek mellett sem hanyagolod el magad!


Hajrá!

2012. máj. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 TKI Ibolya ***** válasza:
100%
Én is itthon tornázom amikor a gyerekek már kidőlnek.Ha meg elmennél otthonról akkor az lett volna probléma a kedves ismerősnek.Csináld csak nyugodtan nincs ezzel semmi gond!
2012. máj. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősöd egy nagyon "bölcs" ember lehet.


Csináld csak nyugodtan, ne törődj vele. Valószínűleg neki semmi motiváltsága nincsen bizonyos dolgokra és nem szereti látni, hogy te meg jól érzed magad a bőrödben.


Amúgy, ha a gyerekeid már tudnak járni, akkor akár őket is bevonhatod napközben. A kicsik szeretnek táncolni. :)

2012. máj. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Már tudnak járni:)

Csak valahogy segítenek nekem tornázni:D Aminek a vége nekem pár kék zöld folt esetleg ficam:D Ők meg elunják és nyúznak, ezért a kései időpont. Napközben meg tánciznak zenére:D

Nemrég fejeztem be a második blokkot, ma valahogy nincs türelmem, de csak megcsinálom a harmadikat is, és utána frissen megyek aludni:)

Ismerős picit túlsúlyos gyermektelen csajszi amúgy:(

2012. máj. 9. 22:04
 7/19 anonim ***** válasza:

én is az vagyok :(

minden esetre nálam megtalálták a túlsúly és gyermektelenség okát és én meg arra dolgozom rá :)

2012. máj. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Szerintem irígy, de mindenképp rosszindulatú.


Én magam jógázok, mikor alszik a fiam.

2012. máj. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

7es: ha jól értem "pasizás" azaz gyerek project on és némi torna?

Ha igen, akkor sok sok sikert:)


Az ismerős ül, és várja, hogy leolvadjanak a kilói, sajna nem fognak, gyereket meg még nem akar, mert bulizna, és a gyerekekről rózsaszín véleménye van. Szóval talán nem is rosszindulatú(max irigy), csak nem tudja milyen is az élet csemetével:)

2012. máj. 9. 22:17
 10/19 anonim ***** válasza:
Előbb orvosi kezelés és utána babaprogram. Orvosi kezelés végére le fogok fogyni. Végre valahára. Egyébként én is irigykedem rátok, anyukák de nem rosszindulattal :)
2012. máj. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!